Актор Тарас Цимбалюк нарвався на хвилю хейту через розваги під російську музику в компанії скандальної блогерки

Тарас Цимбалюк порозважався під пісні росіян і серйозно оскандалився
Актор Тарас Цимбалюк нарвався на хвилю хейту через розваги під російську музику в компанії скандальної блогерки
Тарас Цимбалюк
22 Липня 2024, 19:25
читать на русском

Український актор Тарас Цимбалюк потрапив у скандал через публічні розваги зі своєю дівчиною Світланою Готочкіною та блогеркою Анною Алхім.

У своєму Instagram-блозі він опублікував відео, де відпочиває з Готочкіною та Алхім під російські та білоруські пісні. Йдеться про гурт "Леприконсы", Земфіру та Сергія Мазаєва.

Шанувальники творчості актора розкритикували його дії та не розуміють таку поведінку, оскільки раніше він поводився доволі патріотично. Вони вважають, що Тарас "пробив дно", відпочиваючи під треки росіян з Алхім.

Українці вважають, оскільки Цимбалюк публічна людина, яка мала чітку і зрозумілу позицію, але зараз назвали його лицеміром та клоуном.

  • "Дно. Відписка за вчорашній крінж. Найгірше - це твоє лицемірство, гидко тепер дивитися усі ці відео про українську ідентичність, про мову і культуру… Яка клоунада".
  • "Відписка. Російська мова і танці тільки під російську музику... Соромно, що я взагалі тут була…".

Журналістка Аліна Доротюк запитала Цимбалюка про інцидент, але актор вирішив не коментувати цю ситуацію. Також вона нагадала, що у червні 2022 року Тарас заявляв про важливість мовного питання та відмови від всього російського. Однак вже у липні 2024-го актор не соромився розважатися під треки росіян.

"Тарас Цимбалюк тусить під пісні російських виконавців. До слова, Сергій Мазаєв, той що співає про Арбат, був одним з тих артистів, які топили за Путіна і його режим на останніх президентських виборах. Я попросила про коментар у Тараса, але він відмовився. Моралі не буде. Є тільки висновки. На жаль, невтішні", - зазначила журналістка.

Нагадаємо, що заможні українці відгуляли весілля на березі італійського озера Комо, куди запросили Монатіка та Галкіна. Орендувати віллу Бальбіано можна за 19 тисяч євро на добу. Розважав їх Монатік, за гонорар приблизно в €40 тисяч, а ведучим заходу був Максим Галкін, який провів його українською мовою.

Читайте також