Чоловік, який захопив заручників у Грузії, вимагає вертоліт і півмільйона

Серед його заручників - співробітники банку і клієнти
Важливо
Чоловік, який захопив заручників у Грузії, вимагає вертоліт і півмільйона
Захоплення заручників у Грузії Фото: Міністерство внутрішніх справ Грузії

Озброєний автоматом і гранатою чоловік у середу захопив заручників в одній з філій Банку Грузії в центрі Зугдіді. У заручниках 18 осіб - співробітники банку і клієнти.

Він оголосив свої вимоги: 500 тисяч доларів, вертоліт і жодних спроб силового звільнення заручників, передає телекомпанія "Руставі 2".

За попередньою інформацією, в банку знаходяться близько 30 осіб. Деякі заручники змогли втекти самі з будівлі через дах і по пожежній драбині. Відзначається, що частину заручників також вдалося звільнити.

Кілька грузинських ЗМІ повідомили, що злочинець утримує заручників разом зі спільником.

За інформацією "Sputnik Грузія", чоловік, який захопив банк, зв'язався з телеканалами. Один із заручників в ефірі повідомив, що злочинець "озброєний до зубів", а в руці у нього граната без чеки.

Тому будь-яка спроба насильницького вирішення питання призведе до жертв. Ця людина потребує 500 тисяч доларів і гарантії безпечного відходу, - розповів заручник.

За його словами, на виконання своїх вимог злочинець дає дві години.

На місці події працюють поліцейські. МВС Грузії закликало представників ЗМІ припинити трансляцію в прямому ефірі спецоперації зі звільнення заручників.

Нагадаємо, сьогодні у грузинському місті Зугдіді озброєний чоловік взяв у заручники співробітників і відвідувачів банку Bank of Georgia.