City Express почав курсувати у Київській області

Відкрито маршрут приміського електропоїзда сполученням Святошин-Буча
Важливо
City Express почав курсувати у Київській області
City Express Фото: Київська ОДА
15 Березня 2021, 14:23
читать на русском

Приміський електропоїзд почав курсувати у Київській області маршрутом Святошин-Буча. Ця подія є частиною реалізації президентської ініціативи City Express.

Як повідомляє пресслужба Київської обласної державної адміністрації, вже сьогодні зранку в рамках пілотного проєкту в регіоні почали курсувати перші приміські електропоїзди на маршруті Святошин-Буча.

Реалізація президентського проєкту City Express дозволить нам вирішити цілу низку проблем та зробити Київщину ще більш зручною. Відтак завдяки оновленому маршруту Київ-Буча близько п’яти тисяч жителів Ірпеня, Бучі та Коцюбинського зможуть за 20 хвилин діставатися до Києва та повертатися додому. При цьому їм більше не потрібно буде витрачати зайвий час у щільному автомобільному трафіку. Крім того, це допоможе розвантажити автошляхи та знизити обсягів шкідливих викидів у повітря, – зазначив голова Київської ОДА Василь Володін.

Читайте також

На маршруті Святошин-Буча в робочі дні тижня в години пік курсуватимуть шість пар потягів.


Контекст. У рамках пілотного проєкту "City Express" модернізовані електропоїзди зупинятимуться на станціях Святошин, Біличі, Ірпінь та Буча.

Перший поїзд відправлятиметься зі станції Святошин о 05:54 та прибуватиме на станцію Буча о 06:17. Наступні рейси курсуватимуть зі станції Святошин о 06:58, 08:23, 17:30, 18:34, 19:38.

У зворотному напрямку зі станції Буча у перший рейс поїзд відправиться о 06:27, потім – о 07:31, 08:56 та о 18:03 й 19:07.

1