Депутат у Сєвєродонецьку "кликав" дітей на мультики і гвалтував їх

Його кинули до в'язниці
Депутат у Сєвєродонецьку "кликав" дітей на мультики і гвалтував їх
Дитина перед телевізором фото: з відкритих джерел

Суд засудив колишнього депутата Сєвєродонецької міської ради за зґвалтування неповнолітніх дітей у вигляді 15 років позбавлення волі.

Про це повідомляє пресслужба Луганської обласної прокуратури.

Зазначається, що колишній депутат міськради упродовж 2006-2012 років систематично вчиняв злочини проти статевої свободи та статевої недоторканності стосовно малолітніх та неповнолітніх. Під приводом перегляду кіно, мультфільмів та інших розваг він запрошував дітей до себе додому, схиляв їх до вживання алкогольних напоїв та вдавався до сексуального насильства.

У кримінальному провадженні задокументовано 14 епізодів розпусних та насильницьких дій стосовно 6 дітей віком від 6 до 15 років. Наймолодша потерпіла була рідною племінницею засудженого, - йдеться у повідомленні.

Упродовж 5 років чоловік переховувався від правоохоронних органів у Києві за документами свого померлого в Російській Федерації брата. У квітні 2017 року його затримали.

19 червня 2020 року Сєвєродонецьким міським судом Луганської області було засуджено колишнього депутата до максимально можливого строку позбавлення волі за вказані злочини. І лише зараз вирок суду набрав законної сили.

Раніше повідомлялося, що у Чернівцях поліція затримала двох педофілів, які розбещували дітей та знімали відео злочинів.

1