Дружина голови ОПЗЖ Медведчука стала власницею московської будівельної фірми – “Схеми”

Компанія зареєстрована 1 квітня
Дружина голови ОПЗЖ Медведчука стала власницею московської будівельної фірми – “Схеми”
Віктор Медведчук та Оксана Марченко

Дружина Віктора Медведчука, голови політради партії “Опозиційна платформа - За життя” та кума президента Росії Володимира Путіна, телеведуча Оксана Марченко на початку осені стала власницею російської компанії, що спеціалізується на будівництві, інженерних роботах і проєктуванні. 

Про це повідомляють "Схеми"

Так, за даними реєстру юридичних осіб РФ, 11 вересня 2020 року російська компанія "Юг Энерго", яку, відповідно до декларації Віктора Медведчука, контролює його дружина Оксана Марченко, стала єдиною власницею компанії "НЗНП Инжиниринг". Ця компанія зареєстрована в Москві 1 квітня 2020 року, а її основним напрямком є "діяльність замовника-забудовника, генерального підрядника", додаткові види діяльності – діяльність у галузі архітектури, інженерні рішення в будівництві, управління проєктами.

Читайте також

Крім того, із серпня 2020-го "НЗНП Інжинірінг" є членом "Асоціації проектувальників ПІвденного округу". Південний округ – територіальне об’єднання, в яке входить і Ростовська область, де розташувався завод, що належить родині Медведчука-Марченко.

Нагадаємо, влітку 2018 року "Схеми" повідомляли, що зять Віктора Медведчука Андрій Рюмін теж вирішив зайнятися будівництвом у Росії.

Віктор Медведчук у червні 2020 року заявив журналістам "Схем", що нікому не дає коментарів стосовно бізнесу. Однак два роки тому політик розповів, як працює їхній родинний бізнес: "Оксана Марченко, моя дружина, не займається бізнесом. Вона володіє бізнесом. Раз. А керую бізнесом я".

1