Дурова "здала" його дівчина Юлія Вавілова, "зливши" їхню геолокацію в Instagram

Юлія Вавілова ділилася місцезнаходженням у соцмережах, що, ймовірно, дало французьким правоохоронцям підстави для затримання Дурова одразу після його прибуття на приватному літаку.
Дурова "здала" його дівчина Юлія Вавілова, "зливши" їхню геолокацію в Instagram
Павло Дуров
29 Серпня 2024, 16:09
читать на русском

Засновника Telegram Павла Дурова заарештували у паризькому аеропорту Ле Бурже після прильоту з Азербайджану, що могло статися через необачність його дівчини, яка опублікувала в Instagram геолокації та плани на поїздку до Франції.

Про це повідомляє Daily Mail.

За даними видання, 24-річна Юлія Вавілова, яка живе в Дубаї, супроводжувала Дурова під час турне колишніми радянськими республіками, зокрема Казахстаном, Киргизстаном та Азербайджаном. Вона ділилася місцезнаходженням у соцмережах, що, ймовірно, дало французьким правоохоронцям підстави для затримання Дурова одразу після його прибуття на приватному літаку.

Юлія Вавілова

Юлія Вавілова

Дурова звинувачують у недотриманні модерації незаконного контенту на платформі та відмові співпрацювати з правоохоронцями в розслідуваннях щодо торгівлі наркотиками, дитячої порнографії та шахрайства. Якщо його визнають винним, йому загрожує до 20 років ув'язнення.

Дурова "здала" його дівчина Юлія Вавілова, "зливши" їхню геолокацію в Instagram

Особисте життя Павла Дурова привертає увагу громадськості, зокрема через його заяву про те, що він став батьком понад 100 дітей через донорство сперми у 12 країнах. Також відомо про п’ятьох дітей, зачатих природним шляхом: двоє від колишньої партнерки Дар'ї Бондаренко, яка мешкає в Барселоні, та троє від 44-річної Ірини Болгар зі Швейцарії.

Дуров веде аскетичний спосіб життя: він не вживає алкоголю, є вегетаріанцем, відмовляється від фаст-фуду, кофеїну та навіть практикує шестиденне голодування на воді для підвищення творчих здібностей. Він орендує розкішну віллу в Дубаї площею 4500 квадратних метрів за мільйон доларів на рік, уникаючи накопичення власного майна, оскільки не прагне мати розкішні активи, які бачив у своїх знайомих у Росії.

Нагадаємо, зараз французьке слідство звинувачує Павла Дурова в численних злочинах, пов'язаних з роботою Телеграм. Засновника Telegram, затриманого днями у Франції, спочатку планували звинуватити у 12 злочинах. Справу проти росіянина розслідують національний підрозділ боротьби з кіберзлочинністю та національне управління боротьби з шахрайством. Проте згодом йому висунули підозру за шістьма статтями та відпустили під заставу у 5 млн євро.

Раніше президент Франції Еммануель Макрон уперше прокоментував арешт засновника Telegram Павла Дурова у Парижі. За його словами, це рішення ухвалюють судді, а не політики, і Франція підтримує свободу вираження думок у рамках закону.

Читайте також
1