Фільтраційний пункт окупантів знайшли на звільненій Харківщині - фото

У підвалі рашисти катували полонених
Фільтраційний пункт окупантів знайшли на звільненій Харківщині - фото
Катівня у підвалі https://t.me/police_фмkh_region/12420
26 Вересня 2022, 20:56
читать на русском

У селищі Липці Харківської області українські правоохоронці виявили пункт фільтрації окупантів, де рашисти катували полонених.

Як повідомила поліція області, місцеві мешканці розповіли, що рашисти використовували будівлю як місце тимчасової фільтрації збройних формувань "лнр":

Окупанти незаконно ув'язнювали людей, жорстоко з ними поводились, а потім вивозили, попередньо, на територію росії.

В СБУ зазначають, що катівня окупантів була облаштована у приміщенні, де розміщувалася так звана "народна міліція лнр".

Бойовики цієї терористичної організації та російські військові незаконно ув'язнювали там місцевих мешканців, які підтримували територіальну цілісність України та відмовлялися співпрацювати з ворогом. За інформацією СБУ, рашисти застосовували до в'язнів жорстокі тортури, після чого силоміць вивозили їх на територію рф, - кажуть у відомстві.

У рамках розпочатого раніше кримінального провадження за ч. 1 ст. 438 (порушення законів та звичаїв війни) Кримінального кодексу України тривають слідчо-оперативні дії для встановлення усього кола осіб, які постраждали від тортур окупантів, а також усіх воєнних злочинців, причетних до знущання з цивільного населення.

Нагадаємо, станом на 19 вересня на звільненій території Харківської області було виявлено десять катівень, які під час окупації регіону були влаштовані росіянами для утримання українців.

1