Кабмін підвищив зарплату українським поліцейським

Підвищену платню правоохоронці отримають уже в січні
Кабмін підвищив зарплату українським поліцейським
Поліція (фото: Нацполіція України)
7 Січня 2022, 06:18
читать на русском

Уряд виділив кошти на підвищення заробітних плат співробітників Національної поліції України.

Про це повідомив голова Нацполіції Ігор Клименко у Facebook.

Кабінет міністрів України виділив поліції гроші для поетапного підвищення грошового забезпечення поліцейським із цього місяця. Першу підвищену зарплатню вони отримають вже наприкінці січня. Першочергово зарплати зростуть в патрульних, спецпризначенців та поліцейських, які несуть службу в зоні ООС. Також ми очікуємо наступного підвищення у квітні. Зауважу, керівники Нацполіції, структурних та територіальних підрозділів підвищення зарплат не отримають, - повідомив Клименко.

Він також зазначив, що питання підвищення зарплат співробітникам Нацполіції - надскладне.

Це надвелике навантаження на бюджет. Однак, крок за кроком, ми це отримаємо. Поліцейський обов’язково матиме гідну зарплату за достойну цілодобову службу заради свого народу. Питання заробітної плати завжди було чи не найбільш чуттєвим для поліцейських, - додав глава Нацполіції.

При цьому Клименко підкреслив, що розуміє невдоволення поліцейських.

Я розумію невдоволення поліцейських. Однозначно зарплата має бути співмірною ризикам. Впродовж минулого року ми знаходили можливості покращувати ситуацію із додатковими виплатами: поліцейські отримували матеріальну допомогу на вирішення соціально-побутових питань, гроші надходили і на оздоровлення. І цю практику ми будемо продовжувати, - резюмував він.

Нагадаємо, днями у місті Токмаку на Запоріжжі звільнилося понад 90% особового кладу місцевої поліції через низькі зарплати. Саме це стало причиною перегляду зарплат правоохоронців.

Читайте також