Киянам радять зробити запаси їжі, гарячих напоїв та води

Варто придбати термоси та пакети з холодоелементами
Головне
Киянам радять зробити запаси їжі, гарячих напоїв та води
Термос
18 Листопада 2022, 16:33
читать на русском

На тлі ворожих атак на енергосистему України киянам варто подбати про запас води та продуктів.

Про це повідомляє КМДА з посиланням на рекомендації Головного управління Держпродспоживслужби в м. Києві, наголошуючи, що варто підготуватися до тривалих відключень електрики.

Зокрема в повідомленні зазначається:

  • Зробіть необхідний запас питної води та уточніть інформацію про найближчі до вашого будинку бювети. У разі надзвичайної ситуації бюветні комплекси столиці під’єднають до генераторів для забезпечення киян питною водою.
  • Підготуйте запас харчових продуктів, що не потребують особливих умов зберігання (хліб, печиво, бублики, консерви тощо).
  • Намагайтесь готувати харчові продукти в невеликій кількості, щоб не зберігати їх тривалий час.
  • При купівлі харчових продуктів у магазинах надавайте перевагу тим, що найменше втрачають якість без холодильника (молоко тривалого зберігання в тетрапаках, сирокопчені ковбаси тощо).
  • Придбайте термопакети з холодоелементами, тримайте їх під рукою.
  • За можливості робіть запас гарячих напоїв у термосах.

При відключенні світла для збереження харчових продуктів у холодильнику намагайтесь рідше його відкривати. Також продукти можна зберігати на балконі. Враховуйте, що швидкопсувна продукція, як правило, зберігається при температурі +4°С.

Нагадаємо, масштабні руйнування енергооб’єктів України, завдані російським агресором 15 та 17 листопада, спричиняють довгострокові відключення електроенергії, які можуть тривати по декілька днів.