Кличко показав, як встановлюють нові електрофільтри на Дарницькій ТЕЦ (відео)

На тепловій електростанції запускають нову систему очищення повітря
Кличко показав, як встановлюють нові електрофільтри на Дарницькій ТЕЦ (відео)
Дарницька ТЕЦ (Фото: Вікіпедія)

На Дарницькій ТЕЦ встановили два нових електрофільтри газоочищення і до кінця року введуть в експлуатацію ще один, що дасть змогу знизити викиди пилу зі станції у два рази.

Про це  у своєму телеграм-каналі розповів мер Києва Віталій Кличко.

Міський голова нагадав, що ще у 2018 році Київ розпочав програму з будівництва електрофільтрів, що вловлюють пил та зменшують обсяг шкідливих викидів.

Київ системно розв'язує екологічні проблеми, що накопичувались десятками років. Ключові стратегічні підприємства мають детальний план підвищення екологічної складової. Не виняток і Дарницька ТЕЦ - одна з найстаріших у столиці. Вона працює вже понад 60 років, - розповів Кличко (досьє Віталія Кличка).

Будівництво двох високоефективних електрофільтрів вже дало можливість знизити викиди пилу на ТЕЦ більш як удвічі. За обсягами та складом виробничих викидів підприємство слідкує за допомогою системи моніторингу. Також планують розробку проєкту рекультивації золошлаковідвалу. Таким чином, Дарницька ТЕЦ буде першою вугільною ТЕЦ в Україні, що відмовиться від використання золовідвалу.

Нагадаємо, у Києві швидкісний трамвай, який курсує від Старовокзальної до Кільцевої дороги, від 1 червня до 15 серпня 2021 року не працюватиме через заплановані ремонтні роботи.

1