Користувачі YouTube Music зможуть створювати власні радіостанції

YouTube Music заявила, що нова функція надасть користувачам набагато більше можливостей, ніж її конкуренти
Користувачі YouTube Music зможуть створювати власні радіостанції
23 Лютого 2023, 20:20
читать на русском

YouTube Music, один із найпопулярніших стримінгових сервісів музики у світі, запустив нову функцію, що дає змогу користувачам створювати власні радіостанції на платформі.

Про це повідомляє TechCrunch.

Зазначається, що до запуску цієї функції користувачі слухали музику, обираючи з наявних списків відтворення, радіостанцій або альбомів. Проте тепер користувачі можуть створювати власні радіостанції з "нуля", обравши до 30 виконавців. Також буде можливість обрати частоту появи цих виконавців і застосувати фільтри, які змінять "настрій" станції.

Популярні стримінгові сервіси музики, як Spotify і Apple Music, вже пропонують функції радіо, які дозволяють користувачам створювати списки відтворення на основі певної пісні чи виконавця, але вони не пропонують додаткових можливостей. YouTube Music заявила, що нова функція надасть користувачам набагато більше можливостей, ніж її конкуренти.

Нагадаємо, у свіжій версії браузера Google Chrome під версією 108 з'явилися два режими: економії оперативної пам'яті та заряду акумулятора. Оновлення доступне для всіх користувачів Windows, macOS та ChromeOS.

Читайте також

1