Король Таїланду помилував 16 українців

Така амністія, текст якої складає уряд Таїланду, а підписує король, традиційно оголошується щороку з нагоди дня народження монарха

Король Таїланду Маха Вачхіралонгкон з нагоди свого дня народження помилував 16 українців. Сімох звільнили з-під варти.

Про це повідомляє посольство України в Таїланді.

За попередніми результатами, всі без винятку ув’язнені в Таїланді громадяни України (16 осіб) отримали королівське помилування. Дві особи отримали помилування у вигляді зменшення термінів покарання на 1/6 від актуального терміну ув’язнення (без урахування проведеного у в’язниці часу), семеро осіб – на 1/2, решту семеро громадян України було повністю звільнено з-під варти, - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що українське дипвідомство і надалі докладатиме максимальних зусиль для забезпечення дотримання законних прав та інтересів усіх громадян України в Таїланді, Лаосі і М’янмі, у тому числі тих, хто наразі продовжує перебувати в закладах позбавлення волі цих країн.

Така амністія, текст якої складає уряд Таїланду, а підписує король, традиційно оголошується щороку з нагоди дня народження монарха.

Нагадаємо, минулого року омбудсменка України Людмила Денісова повідомила, що домовлятиметься про помилування українців Вячеслава Хлєбки та Ярослава Яновського, засуджених до 25 років. 

Міністерство соціальної політики у 2017 році встановило їм статус осіб, які постраждали від торгівлі людьми.

У Таїланді вони відбувають покарання за злочин, пов'язаний із незаконним перевезенням наркотичних речовин.