Лише шість регіонів закінчили підрахунок голосів – ЦВК

Процес може затягнутися на тиждень
Головне
Лише шість регіонів закінчили підрахунок голосів – ЦВК
Підрахунок голосів, вибори 2020 року (фото з відкритих джерел)

Центральна виборча комісія повідомила, що всього у шести регіонах України дільничні виборчі комісії повністю завершили підрахунок голосів виборців.

Про це повідомляє пресслужба Секретаріату Центральної виборчої комісії.

Так, за інформацією, яка надійшла до Секретаріату ЦВК, станом на 12:00 27 жовтня 2020 року, майже 26,7 тисяч дільничних виборчих комісій, що становить понад 91% від загальної кількості утворених ДВК, завершили підрахунок голосів виборців, склали про це протоколи та передали всю виборчу документацію до відповідних територіальних виборчих комісій. Цей процес повністю завершено в 6 регіонах: Волинській, Закарпатській, Івано-Франківській, Сумській, Хмельницькій та Чернівецькій областях, - йдеться у повідомленні.

Як відомо, вже почали передавати протоколи про підсумки голосування з виборів депутатів районних та обласних рад від ТВК територіальних громад (сільських, селищних, міських) до районних та обласних територіальних виборчих комісій.

Нагадуємо, що сільські, селищні та міські ТВК складають протоколи про результати виборів з виборів депутатів сільської, селищної та міської ради, а також відповідного сільського, селищного та міського голови. Окрім того, зазначені ТВК складають протоколи про підсумки голосування з виборів депутатів районної та обласної ради, які передають до відповідних районних і обласних ТВК. Останні на підставі цих протоколів встановлюють результати виборів депутатів районних та обласних рад, - додали в повідомленні.

Зазначається, що, зокрема, в 15 областях України (Волинській, Дніпропетровській, Житомирській, Закарпатській, Запорізькій, Київській, Кіровоградській, Луганській, Миколаївській, Одеській, Рівненській, Тернопільській, Херсонській, Хмельницькій та Чернігівській) районні ТВК вже прийняли 60 таких протоколів. Своєю чергою, у 9 регіонах (Волинській, Дніпропетровській, Запорізькій, Київській, Кіровоградській, Полтавській, Рівненській, Тернопільській та Черкаській областях) 9 протоколів отримали обласні ТВК.

Нагадаємо, 26 жовтня у Центральній виборчій комісії визначили явку виборців на місцевих виборах 25 жовтня 2020 року. Але досі не оприлюднили інформацію щодо результатів голосування.