На проєкт "Армія дронів" українці зібрали майже 200 млн гривень

Як задонатити на дрон на платформі UNITED24
На проєкт "Армія дронів" українці зібрали майже 200 млн гривень
Дрон, безпілотник Фото: Emrah AYVALI pexels.com

Майже 200 млн гривень зібрали українці на "Армію дронів" для Збройних Сил.

Про це повідомляє Міністерство цифрової трансформації України

Про старт збору коштів було оголошено 1 липня. Вже до суботи, 2 липня, було зібрано  понад 84,6 мільйона гривень.

Долучитися до збору коштів можна на порталі UNITED24 за посиланням.

Довідково:

Проєкт "Армія дронів" - це комплексна програма, яка включатиме системну закупівлю дронів, їх ремонт та оперативну заміну, а також курс навчання пілотів.

На спеціальному лендингу на сайті UNITED24 ви можете задонатити на дрон або віддати власний. Усі пожертви надходять на спеціальний рахунок Міністерства оборони в НБУ.

Пріоритет проєкту — 200 професійних безпілотних авіаційних комплексів тактичного рівня для повітряної розвідки. Такі дрони можуть літати до 24 годин, на відстань до 160 км та на висоті до 5 км. Вони оснащені декількома камерами з тепловізором, датчиками положення та програмним забезпеченням. Головне — їх складно помітити, а отже, складно збити.

Надіслати свій дрон можна на склад партнерів проєкту — Help Ukraine у Польщі або Razom for Ukraine в США. Звідти його доставлять в Україну. Українці також зможуть відправити посилку через будь-яке відділення партнера проєкту "Нової пошти". Достатньо принести дрон, сказати кодові слова доставка для ЗСУ на "Армію дронів". тоді оператор самостійно оформить відправлення.

Першим ініціативу підтримав Monobank, відкривши збір на дрони у спеціальну Банку (https://send.monobank.ua/jar/5jzfqZ4id4). Сам Monobank одразу поповнив її на 6 мільйонів гривень, та закликав долучатися своїх клієнтів. За п’ять днів було зібрано майже 64 мільйони гривень. На них будуть придбані два ударні безпілотні авіаційні комплекси Warmate.

Нагадаємо, для України благодійники зібрали понад 1 500 000 000 гривень завдяки продажу квитків на матчі національної збірної України з футболу, благодійному телемарафону Save Ukraine – #StopWar та благодійному аукціону у Вашингтоні.

1