Натуральний обмін товарів впровадили окупанти у магазинах Херсона

Товари відпускаються в обмін на інші товари, або надаються у борг під відсотки
Натуральний обмін товарів впровадили окупанти у магазинах Херсона
Продукти, маркет Фото: istockphoto.com

У магазинах окупованого Херсона російські бойовики почали запроваджувати "натуральний обмін товарів".

Про це повідомляє Головне управління розвідки України.

До такого рішення окупантів спонукали проблеми у фінансовому секторі тимчасово окупованого Херсона. Тепер у магазинах міста  товари відпускаються в обмін на інші товари.

При цьому, продавець кожного разу окремо домовляється з покупцем про курс такого обміну. Фіксуються численні випадки "продуктових кредитів", коли продавці в продуктових чи господарських магазинах відпускають товари в борг під 10-20%, - кажуть у ГУР.

Зазначається, що у Херсоні почастішали випадки викрадення колишніх керівників комунальних установ та організацій, начальників середньої ланки (начальників відділів та директорів департаментів) місцевих органів виконавчої влади.

Це пов’язано з намаганнями окупаційної адміністрації "вмовити" їх піти на співпрацю з окупантами та повернутись на своє колишнє робоче місце з метою відновлення роботи відповідної організації чи служби. Окрім цього, з установ, які вели облік виборців під час виборчих кампаній, вивезено близько 20 коробок матеріалів про виборців, які проживають чи проживали на території Херсону. Це пов’язують з черговою спробою проведення так званого "референдуму". Згідно з новими розпорядженнями, він може відбутися в першій половині вересня, - зазначають в розвідці.

Нагадаємо, російські військові планують провести фейкові "референдуми" в тимчасово окупованих Херсонській і Запорізькій областях 11 вересня - у так званий "єдиний день голосування".

1