Окупанти можуть провести показове судилище над захисниками Маріуполя 24 серпня - Бойченко

На сцені камерної філармонії вже встановлюють для цього клітки
Окупанти можуть провести показове судилище над захисниками Маріуполя 24 серпня - Бойченко
11 Серпня 2022, 14:34
читать на русском

Мер Маріуполя Вадим Бойченко вважає, що є ймовірність, що російські окупанти проведуть показове судилище над військовополоненими захисниками на День Незалежності України.

Про це повідомляє Маріупольська міська рада у Telegram.

На сцені камерної філармонії вже встановлюють для цього клітки. За словами мера, це показовий акт помсти. При відсутності успіхів на фронті, росіянам потрібно транслювати хоч якусь перемогу. Крім того, це чергова брудна спроба дестабілізувати українців.

Це судилище є військовим злочином. Адже були конкретні домовленості з Червоним Хрестом та ООН щодо полонених, які склали зброю. Сторони погодилися, що полонених не будуть судити та вони будуть їхати виключно в бік України. росіяни перекреслили усі домовленості, яких було досягнуто, - заявив Бойченко.

Він закликав міжнародні інституції спільними зусиллями зробити все для порятунку наших Героїв.

Нагадаємо, що російські бойовики в Маріуполі вирішили влаштувати показове судилище над військовополоненими українськими захисниками.

Як зазначав радник мера Маріуполя Петро Андрющенко, на сцені маріупольської камерної філармонії російські окупанти збирають тюремні клітки. Діаметр арматури - 20 мм. Загарбники планують у вересні влаштувати показовий "суд" над захисниками України.

Читайте також

1