Національне антикорупційне бюро України (НАБУ) та Спеціалізована антикорупційна прокуратура (САП) повідомили про підозру віцепрем’єр-міністру — міністру національної єдності Олексію Чернишову. Йдеться про підозру у зловживанні службовим становищем та одержанні неправомірної вигоди.
Про це повідомляє NABU Daily by Олег Новіков.
Про свою появу у НАБУ сам Чернишов повідомив у Facebook.
"Сьогодні я з’явився до НАБУ. Упевнений, що встановлення істини вимагає повної співпраці з боку всіх учасників процесу", — написав посадовець.
Чернишов є фігурантом кримінального провадження, що стосується виділення земельних ділянок у Києві під забудову.
У цій справі раніше вже було вручено підозри кільком особам. Серед них — колишній радник Чернишова на посаді міністра розвитку громад і територій Максим Горбатюк, ексдержсекретар Мінрегіону Василь Володін, забудовник Сергій Копистира та його довірена особа Олег Татаренко.
Розслідування триває.
Нагадаємо, що в той час, як НАБУ затримувало соратників Чернишова, сам він перебував у відрядженні за кордоном, і не повернувся навіть на свій форум у Києві.
На тлі корупційного розслідування дружина і син Олексія Чернишова також залишили територію України.
Читайте також


