Підліток в Одесі обгорів, коли робив селфі на даху потяга

У дитини обгоріло 90 відсотків тіла
Підліток в Одесі обгорів, коли робив селфі на даху потяга
Пожежа у потязі Фото: ДСНС
9 Квітня 2021, 12:36
читать на русском

14-річний житель Одеси потрапив до лікарні з електроопіками 90 % поверхні тіла.

Як повідомляє поліція, хлопця вдарило струмом, коли він бігав по даху товарного потягу.

Цієї ночі підлітка доставили до медичного закладу із залізничної станції Одеса-Застава 1 з електроопіками ІІ-ІІІ ступеня 90 % поверхні тіла, - йдеться у повідомленні.

Стало відомо, дитина постраждала, коли намагалася зробити селфі.

Очільниця департаменту освіти одеської міськради Олена Буйневич повідомила, що неповнолітній постраждав, коли хотів зробити селфі на даху потяга.

Підліток в Одесі обгорів, коли робив селфі на даху потяга

Допис Олени Буйневич про хлопчика у Фейсбуці

Читайте також
1