Площа пожежі у Луганській області збільшилась до 11 тисяч гектарів (фото)

До зони ураження потрапив 31 населений пункт
Головне
Площа пожежі у Луганській області збільшилась до 11 тисяч гектарів (фото)
Пожежа Фото: ДСНС
1 Жовтня 2020, 16:59
читать на русском

Загальна площа пожеж у Луганській області становить понад 11 тис. га, в населених пунктах вогнем пошкоджено понад 250 будівель. Про це повідомляє Державна служба з надзвичайних ситуацій України.

З небезпечної зони евакуйовано 120 людей. Загинуло 9 осіб (1 особа внаслідок пожежі, причина смерті інших уточнюється), госпіталізовано 14 осіб.

Всього до гасіння та забезпечення громадського порядку залучено понад 1 тис. 500 чоловік та 200 од. техніки, 3 пожежних літаки та вертоліт від ДСНС, Держлісагентства, Нацполіції, Нацгвардії, Держприкордонслужби, Збройних Сил та органів місцевої влади. За фактом пожежі порушено 7 кримінальних проваджень, працює 30 слідчо-оперативних груп Нацполіції, - зазначають у ДСНС.

Читайте також

У відомстві вважають, що ситуація буде залишатися складною щонайменше добу, зважаючи на негативний прогноз метеорологічної обстановки, зокрема відсутність опадів та сильні пориви вітру до 20 м/с.

Нагадаємо, 30 вересня на території Луганської області було зафіксовано 146 пожеж в природних екосистемах, які внаслідок сильного вітру з поривами до 28 м/с швидко розповсюдилися на значну площу. На ранок 1 жовтня ліквідовано 116 пожеж, продовжується гасіння 30-ти.

Найбільш складна ситуація відмічалася вздовж лінії розмежування на території Станично-Луганського, Новоайдарського, Сєвєродонецького районів. До зони ураження потрапив 31 населений пункт.

1