Росія може планувати замах на міністра оборони Італії

Замовником злочину, за даними розвідки, є експрезидент росії Дмитро Мєдвєдєв
Головне
Росія може планувати замах на міністра оборони Італії
Гвідо Крозетто
16 Березня 2023, 14:18
читать на русском

Кремль може планувати замах на міністра оборони Італії Гвідо Крозетто.

Про це повідомило італійське видання Il Foglio із посиланням на дані розвідки.

Спецслужби мають підстави вважати, що колишній президент Росії Дмітрій Мєдвєдєв наказав прокремлівським найманцям з ПВК Вагнера ліквідувати Крозетто, призначивши винагороду у розмірі $15 млн.

У розвідці перехопили наказ Мєдвєдєва, який той надав "вагнерівцям". Найманці мали здійснити замах за допомогою одного з двох своїх осередків у Європі в Сербії, або Естонії.

Раніше Мєдвєдєв обурився через слова італійського міністра оборони про те, що входження російських танків у Київ могло спричинити Третю світову війну і навіть назвав його «феєричним дурнем».

За даними джерел у розвідці, цей наказ експрезидент віддав ще до того, як Крозетто звинуватив ПВК Вагнера в розпалюванні міграційної кризи в Європі. Ватажок найманців Євгеній Прігожин у відповідь видав на адресу італійського міністра оборони низку непристойних слів і порадив "стежити за власною країною".

Нагадаємо, адміністрація президента росії у 2021 році розробила документ "Стратегічні цілі російської федерації в Республіці Молдова", в якому описується план взяття Молдови під свій контроль.