Школярі у "червоній зоні" навчатимуться дистанційно - МОН

Міністерство намагатиметься після канікул забезпечити навчання учнів 1-4 класів в очному форматі
Школярі у "червоній зоні" навчатимуться дистанційно - МОН
Школярі (фото: з відкритих джерел)
21 Жовтня 2020, 22:00
читать на русском

Формат навчання у закладах освіти буде залежати від епідемічної ситуації у населених пунктах. Проте, школи у "червоній зоні" карантину залишаться на дистанційному навчанні.

Про це заявив тимчасовий виконувач обов'язків міністра освіти і науки України Сергій Шкарлет у своєму Telegram-каналі.

За його словами, міністерство прагне забезпечити навчання дітей в повноформатному режимі, аде зараз ситуація складна та вимагає відповідальності.

Діти мають навчатися в повноформатному режимі та здобувати якісну освіту. Залежно від епідемічного кольору регіону дехто розпочне очне навчання, дехто, якщо це буде "червона зона", залишиться на дистанційному, - наголосив Шкарлет.

Читайте також

Він також додав, що міністерство намагатиметься після канікул забезпечити навчання учнів 1-4 класів в очному форматі, але учні 5-11 класів навчатимуться у змішаному або дистанційному форматах залежно від епідемічної ситуації.

Ми розраховуємо на найкращий сценарій, але продовжуємо готуватися до різних викликів, - додав він.

Нагадаємо, що раніше голова комітету Верховної Ради з питань освіти і науки Сергій Бабак заявив, що діти дитсадків та учні початкової школи продовжуватимуть навчання, бо в них відсутня достатня самоорганізація для дистанційного навчання.

1