"Слуга народу" підготувала для своїх депутатів новий етичний кодекс - Качура

Нардеп вважає, що це допоможе колегам із фракції монобільшості стати більш ефективними
Головне
"Слуга народу" підготувала для своїх депутатів новий етичний кодекс  - Качура
Олександр Качура Фото: facebook.com

Для депутатів фракції "Слуга народу" розробили новий етичний кодекс, який вже незабаром можуть підписати.

Як повідомив депутат монобільшості Олександр Качура в інтерв'ю "Радіо Свобода", це допоможе депутатам із фракції стати більш ефективними.

Я з колегами напрацював новий статут, нове положення – етичний кодекс – для фракції. І я сподіваюсь, що ми підпишемо усі ці документи. У нас ще не все втрачено, далеко не все. Таке перезавантаження відбудеться і ми станемо більш ефективними, – розповів депутат.

При цьому Качура погоджується з тим, що попередній внутрішньофракційний документ – так званий "Меморандум про діяльність депутата", – який "слуги" підписували на початку своєї каденції, виявився неефективний.

Читайте також

Якщо казати про меморандум, то це конкретно відповідальність людини, яка її підписала. Я не порушую меморандум. Мені здається, це персональна відповідальність кожного депутата: він перед виборцями несе і політичну, і етичну, в тому числі, відповідальність. І я вважаю, що в окремих випадках депутати мали би скласти свої повноваження (так як це було передбачено меморандумом, який ми з самого початку підписували). Правильно, що ініціювали цей меморандум, але, на жаль, у нас немає зараз підстав відкликати народного депутата, – вважає Качура.

Нагадаємо, раніше подібний кодекс був написаний нардепом-слугою Олександром Дубінським.

1