Стаж, який необхідний для виходу на пенсію, зможуть докупити всі охочі

Докупити стаж можна буде як для себе, так і для третьої особи
Стаж, який необхідний для виходу на пенсію, зможуть докупити всі охочі
Субсидії, пенсіонерка фото: УНІАН
5 Грудня 2022, 14:10
читать на русском

В уряді вигадали, як допомогти майбутнім та нинішнім пенсіонерам, ухваливши закон під номером 2734.

Про нововведення розповіли у Міністерстві соціальної політики.

Так, ухвалений Закон 2734 має на меті допомогти сьогоднішнім та майбутнім пенсіонерам. Закон дозволяє всім, хто не має змоги працювати, сплачувати внески та отримувати страховий стаж, необхідний у майбутньому для виходу на пенсію. Це особливо актуально для тих, хто знайшов прихисток в інших країнах, працює там та планує отримувати українську пенсію.

Крім того, новий закон вносить можливість усім охочим підтримувати пенсіонерів у цей непростий період.

Кожен отримав можливість допомогти тим, хто не має достатнього стажу для виходу на пенсію. Хто втратив роботу через російське повномасштабне вторгнення і не має необхідного стажу, може отримати допомогу від близьких, друзів або просто меценатів, – повідомили в Мінсоцполітики.

Можна сплатити кошти адресно на рахунок пенсіонера, таким чином збільшивши його пенсію. 70% внесків підуть обраному пенсіонеру, а 30% буде розподілено між рештою пенсіонерів.

Нагадаємо, для деяких селян передбачено дострокові пенсії. На пільги можуть розраховувати доярки, трактористи, свинарки-оператори, збиральниці тютюну та багатодітні жінки, які працювали у с/г виробництві.

Читайте також