В Україні арештовано майно російського мільйонера на 400 млн грн

Йдеться про ресторатора Олександра Орлова
В Україні арештовано майно російського мільйонера на 400 млн грн
Гроші, гривні / Фото: esbu.gov.ua
18 Липня 2022, 21:40
читать на русском

Співробітники Бюро економічної безпеки України, встановили нерухоме майно, яке через офшорні компанії та підконтрольних осіб належать одному з російських бізнесменів.

Як зазначає БЕБ, йдеться про мережу розважальних закладів та закладів громадського харчування, що розташовані у різних містах України.

Під час слідства було встановлено, що бізнесмен намагався уникнути можливих санкцій та вилучення прав власності, передбачених законодавством України. По удаваним угодам він планував фіктивно вивести зі своєї власності зазначені активи.

Ухвалами слідчого судді арештовано нерухомість: заклад громадського харчування, земельні ділянки, багатофункціональний розважально-оздоровчий комплекс із закладом громадського харчування, - йдеться у повідомленні.

Орієнтовна загальна вартість арештованого майна становить понад 400 млн грн.

За інформацією ЗМІ, йдеться про ресторатора Олександра Орлова. Він володіє групою Bulldozer Group, якій в Україні належить заклад Queen Kyiv, Virgin Izakaya Bar, Eshak, Not Only Fish, Риба Пила, Queen Country Club, Fish Fet.

Досудове розслідування кримінального провадження, що здійснюють співробітники БЕБ, за процесуального керівництва прокурорів Офісу генерального прокурора триває.