Предиткевич Олександр: «Наші друзі та рідні гинуть на війні - і ми не можемо залишатися осторонь»
Інтерв’ю з адвокатом, громадським діячем та засновником Глобального економічного Україно-Іспанського форуму
В Україні арештовано корпоративні права однієї з найбільших туристичних агенцій України "TUI", кінцевим бенефіціаром якої є російський мільярдер Олексій Мордашов, відомий як "железный мальчик".
В Службі безпеки України повідомили, що Мордашов володіє однією з найбільших російських сталеливарних і гірничодобувних компаній і має контрольні пакети акцій кількох підприємств.
У 2016 році бізнесмен отримав від президента рф путіна відзнаку "За благодеяние".


Наразі, за рішенням суду, на його туристичний бізнес в Україні накладено арешт.

Туристична агенція TUI Фото: https://www.facebook.com/SecurSerUkraine
Це стосується, зокрема:
Усі арештовані активи передано в управління Національному агентству України з питань виявлення, розшуку та управління активами (АРМА).
СБУ продовжує досудове розслідування щодо цієї компанії за двома статтями Кримінального кодексу України:
Зазначається, що викриття та документування злочину відбувалося співробітниками СБУ під процесуальним керівництвом Подільської окружної прокуратури м. Києва.
Днями СБУ заблокувала активи дев'яти українських підприємств, які належали корпорації "Ростєх", алюмінієвій компанії "РусАл" та нафтовому холдингу "Татнєфть" на понад 4,5 млрд гривень.