В Україні заборонили в'їзд для авто на придністровських номерах

Рух закриють для авто без узгоджених чи нейтральних номерів
Головне
В Україні заборонили в'їзд для авто на придністровських номерах
Автомобіль Фото: Парламент.UA
31 Серпня 2021, 14:35
читать на русском

Автомобілі з Придністровського регіону Молдови без узгоджених чи нейтральних номерів не зможуть в'їхати до  України.

Про це повідомляє пресслужба Міністерства внутрішніх справ України.

Відповідно до доручення Кабінету міністрів України та ноти Міністерства закордонних справ України з 1 вересня до участі у міжнародному русі допускатимуться виключно ті транспортні засоби із Придністровського регіону Республіки Молдова, які матимуть реєстраційні номерні знаки узгодженого зразка та т.зв. нейтральні номери, разом з іншими транспортними засобами, зареєстрованими згідно із законодавством Республіки Молдова, - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що відносно транспортних засобів з Придністровського регіону Республіки Молдова з іншими реєстраційними номерами діятиме заборона руху через державний кордон для в’їзду в Україну та/або транзитного переміщення територією України механічних транспортних засобів.

Окрім цього, Державною прикордонною службою України уточнено всі питання взаємодії з підрозділами Державної митної служби України щодо порядку відмови у пропуску зазначених транспортних засобів та підрозділами Національної поліції України щодо порядку дій у разі виявлення таких транспортних засобів в межах контрольованих прикордонних районів.

Про дані зміни по лінії прикордонно-представницького апарату інформація була доведена молдовській стороні. Також відмітимо, що порядок здійснення обліку, реєстрації та декларування транспортних засобів, що переміщуються через державний кордон, регулюється митним законодавством України, - кажуть в МВС.

Нагадаємо, раніше прикордонники пояснили нововведення КМУ - кого не пустять в Україну, читайте за посиланням.

Читайте також