Ріко Верховен висловив бажання провести реванш проти Олександра Усика. Після поразки технічним нокаутом нідерландець заявив, що вже готовий до нового поєдинку.
Про це повідомляє The Ariel Helwani Show.
"Давайте говорити про це й рухатися далі звідси та йти до реваншу, тому що я до нього готовий. Я з нетерпінням чекаю реваншу. Він приверне ще більше уваги, ніж цього разу", — заявив Ріко.
Також він прокоментував можливе повернення в кікбоксинг, зазначивши, що цей розділ кар’єри, ймовірно, завершений, але «зараз можливо все».
Поєдинок між Усиком і Верховеном відбувся 24 травня в Гізі (Єгипет). Українець переміг технічним нокаутом у 11-му раунді. Після бою Верховен подав протест, вважаючи, що рефері зупинив бій передчасно. За суддівськими записками він мав незначну перевагу.
Голова Генерального управління Саудівської Аравії з питань розваг Туркі Аль-аш Шейх також висловив зацікавленість в організації реваншу.
Нагадаємо, Олександр Усик прокоментував інформацію про нібито гонорар у 100 мільйонів доларів за бій з Ріко Верховеном. Українець назвав цю суму перебільшеною і відповів на чутки з характерним гумором.
Читайте також


