Вздовж українських кордонів триває активне накопичення російської та білоруської техніки

Противника на окремих напрямках деморалізовано
Головне
Вздовж українських кордонів триває активне накопичення російської та білоруської техніки
Знищена техніка російських окупантів / Фото: facebook.com/GeneralStaff.ua
23 Березня 2022, 08:38
читать на русском

По території Білорусі триває активне переміщення російської та білоруської військової техніки. Відбувається її накопичення вздовж українського кордону.

Про це повідомив Генеральний штаб Збройних сил України у Facebook.

Зазначається, що по на території Білорусі представники опозиційних сил та небайдужі громадяни, які засуджують сприяння чинної нелегітимної влади росії у війні з Україною, частково вивели з ладу залізничне сполучення між РБ та Україною. Інформація уточнюється.

Водночас, за наявною інформацією, по території республіки Білорусь триває активне переміщення російської та білоруської військової техніки і подальше її накопичення вздовж українського кордону, - йдеться у повідомленні.

Противника на окремих напрямках деморалізовано. Так, під час штурму міста Маріуполя, в одному із загонів спецпризначення, що залучений до ведення активних бойових дій, менш ніж 10% особового складу готові продовжити участь у війні, решта особового складу вбиті, поранені, хворі або деморалізовані.

Знищена техніка російських окупантів / Фото: facebook.com/GeneralStaff.ua

Знищена техніка російських окупантів / Фото: facebook.com/GeneralStaff.ua

Станом на 06:00 23 березня угруповання сил оборони продовжує вести оборонну операцію на Східному, Південно-Східному та Північно-Східному напрямках.

Східний напрямок

На Східному напрямку оперативні угруповання військ діють у Донецькому, Слобожанському та східній частині Таврійського операційних районів. Не дають противнику можливості відновити наступ в напрямках на Слов’янськ та, частиною сил, на населений пункт Лозова. Стримують просування противника в напрямку на Запоріжжя.

Угруповання об’єднаних сил стримує просування загарбника в напрямку на міста Попасна та Курахове. Здійснює кругову оборону Маріуполя.

Північно-Східний напрямок

На Північно-Східному напрямку продовжується ведення оборонної операції у визначеній операційній зоні. Основні зусилля зосереджені на прикритті державного кордону, стримуванні наступу противника у районі населеного пункту Малин.

На Сіверщині угруповання військ утримує оборону Чернігова та стримує просування противника у напрямку на Київ.

Південно-Східний напрямок

На Південно-Східному напрямку проводиться оборонна операція, здійснюється підтримка дій сухопутних угруповань військ та окремих підрозділів, оборона пунктів базування і морських портів у Чорноморській операційній зоні. Продовжується ведення оборони міста Миколаїв та населених пунктів Миколаївської області.

Наші захисники стримують противника у напрямках на Кривий Ріг та Нововоронцовку, проводять стабілізаційну операцію, виконують завдання територіальної оборони.

Відмічено активні дії авіації ворога та завдання ударів з використанням ракет за останню добу.

Угруповання Повітряних Сил Збройних Сил України здійснює відбиття зосереджених ракетно-авіаційних ударів та повітряного нападу противника, протиповітряне прикриття важливих об’єктів України та угруповань військ. За попередню добу було уражено понад 17 повітряних цілей ворога (6 літаків, 5 БПЛА, 1 вертоліт та 5 крилатих ракет. Крім того, авіація Повітряних Сил завдавала нищівних ударів по скупченню техніки і живої сили противника та здійснювали ураження ворожих крилатих ракет.

Як там в окупантів?

Знищена техніка російських окупантів / Фото: facebook.com/GeneralStaff.ua

Знищена техніка російських окупантів / Фото: facebook.com/GeneralStaff.ua

На території російської федерації продовжується прихована мобілізація з метою поповнення втрат особового складу окупаційного угруповання військ, що діє у війні на території України.

Військові комісаріати намагаються залучити до проходження служби і підписання відповідних контрактів колишніх військовослужбовців, віддається перевага тим хто вже має бойовий досвід.

Нагадаємо, що окупанти вже не вірять у швидке завершення війни в Україні, а хорошою новиною вважають свою відправку в тил. Яскраве тому підтвердження – розмова загарбника, який розповідає своїй дружині майже всі військові таємниці, які знає сам.

Читайте також