В четырех районах Харькова известны результаты выборов

Харьковчане ожидают результаты еще пяти районов
Важно
В четырех районах Харькова известны результаты выборов
Члени виборчої комісії проводять підрахунок голосів на одній з виборчих дільниць під час чергових місцевих виборів, у Києві, 25 жовтня 2020 р. Сьогодні в Україні проходять чергові місцеві вибори. Цьогорічні місцеві вибори проходять за пропорційною системою з відкритими списками. За проведенням виборів спостерігають 41 представник від шістьох іноземних держав та 271 – від дев’ятьох міжнародних організацій. До забезпечення публічної безпеки та порядку залучено майже 140 тисяч правоохоронців. Через пандемію коронавірусу громадяни повинні перебувати на дільницях у масках, дотримуватися соціальної дистанції, а також користуватися власною ручкою. Підбити підсумки голосування виборчі комісії мають до 3 листопада включно, а встановити результати виборів — до 6 листопада включно. Фото Чузавков Сергій / УНІАН

По результатам экзит-поллов на выборах в Харькове лидирует кандидат Игорь Терехов.

Городская избирательная комиссия приняла документы четырех из девяти районных комиссий, сообщает 2day.kh.ua.

В частности, в Новобаварском районе большинство харьковчан отдали свой голос за Игоря Терехова (14 204 голосов), на втором месте – Михаил Добкин (6 268 голосов), на третьем – Алина Мустафаева (797 голосов).

В Немышлянском: на первом месте Игорь Терехов (14 414 голосов), на втором – Михаил Добкин (7806 голосов), на третьем – Александр Скорик (1454 голоса).

В Киевском районе лидирует Игорь Терехов (19 067 голосов), далее - Михаил Добкин (10 182 голоса) и Александр Скорик (2447 голосов).

В Шевченковском: большинство за Терехова (19 805 голосов), Добкин на втором месте (12 140 голосов), Александр Скорик (3049 голосов) – на третьем.

Еще неизвестны результаты голосования в Холодногорском, Московском, Индустриальном, Основянском и Слободском районах.

Напомним, 31 октября в Харькове прошли выборы городского головы. На должность мэра города претендовали 10 кандидатов: самовыдвиженцы Константин Немичев, Дмитрий Маринин, Михаил Добкин, Алина Мустафаева, Денис Ярославский, Сергей Ряполов, Виктор Величков, представитель "Партии Шария" Владимир Плетнев, представитель "Блока Кернеса" Игорь Терехов, представитель "Европейской Солидарности" Александр Скорик.

Читайте также

1