Алєксєєв Сергій

Алєксєєв Сергій

Народний депутат Верховної Ради України IX скликання від "Європейської Солідарності"

Алєксєєв Сергій - український політик, юрист, власник юридичної компанії "Алєксєєв, Боярчуков та партнери", президент громадської організації "Офіційний Фан-клуб братів Кличків", голова Кіровоградської обласної організації партії "УДАР", народний депутат України VIII скликання від партії "Блок Петра Порошенка".

Місце народження

Сергій Алєксєєв народився 9 лютого 1977 року у Києві.

Освіта

З 1994 року Сергій навчався на юридичному факультеті Київської академії праці та соціальних відносин (зараз це Академія праці, соціальних відносин і туризму).

Родина

  • Сергій одружений з Анастасією Алєксєєвою.
  • Подружжя виховує доньку Олену.

Алєксєєв Сергій (фото: фейсбук)

Кар’єра

Після того, як Сергій Алексєєв завершив навчання у юридичній академії він почав працювати адвокатом з кримінальних справ.

З 1992 до 2000 року Сергій працював у "ТОВ Вербіс-ЛТД".

У 2000 році Алєксєєв почав працювати в АБ "Енергобанк", де швидко просувався по кар’єрному шляху від юрист-консультанта до керівника юридичного управління банку.

Через декілька років Сергій Алєксєєв перейшов до "Київенерго", де одразу очолив юридичний департамент. Спеціалізація Сергія - банківське та фінансове право, банкрутство та реструктуризація заборгованості, корпоративне право, злиття та поглинання.

Алєксєєв є членом Асоціації правників України та Міжнародної асоціації юристів, займається адвокатською практикою.

У 2003 році Алєксєєв спільно з юристом Сергієм Боярчуковим стали співзасновниками адвокатського об'єднання "XXI століття", яке спеціалізувалося на судовому вирішенні спорів, де Сергій був директором.

У 2005 році був радником з юридичних питань міністра палива та енергетики Івана Плачкова.

У 2005 році адвокати заснували юридичну компанію "Алєксєєв, Боярчуков та партнери" зі спеціалізацією на питаннях банкрутства та реструктуризації заборгованості, корпоративного управління, судового та арбітражного вирішення спорів. У своєму підприємстві Сергій до 2014 року був керуючим партнером.

2008 та 2009 роки перепали як раз на кризу в Україні, юридична компанія "Алєксєєв, Боярчуков та партнери" змогла стати лідером на ринку юридичних послуг з надання юридичної допомоги найбільшим банкам і компаніям з питань реструктуризації заборгованості та банкрутства, а також успішного судового вирішення спорів.

Також, Сергій є президентом громадської організації "Офіційний Фан-клуб братів Кличків" з 2011 року, одразу після створення.

Алєксєєв Сергій (фото: фейсбук)

З 2012 року "Алєксєєв, Боярчуков та партнери" стали членом Європейської бізнес-асоціації, а також членом Американської торговельної палати в Україні.

Сергій Алєксєєв співзасновник Всеукраїнської громадської організації "Центр захисту прав іноземних інвесторів та протидії фінансовому шахрайству". Центр випустив книгу "10 практичних порад іноземному інвестору", яка розповідає зарубіжним інвесторам які є проблеми в українському бізнесу.

У 2014 році Сергій обраний головою Кіровоградської обласної організації партії "УДАР", очільником якої є чинний мер Києві Віталій Кличко.

Сергія Алєксєєва обрали народним депутатом України VIII скликання у 2014 році від партії "Блок Петра Порошенка", №55 у виборчому списку. Заступник голови Комітету з питань правової політики та правосуддя. Керівник депутатської групи Верховної Ради України з міжпарламентських зв'язків з Італійською Республікою.

На парламентських виборах 2019 року Алєксєєв обраний народним депутатом України IX скликання від політичної партії "Європейська Солідарність", очільник якої 5 президент України Петро Порошенко,  № 20 у списку. Голова підкомітету з питань діяльності органів правопорядку Комітету Верховної Ради України з питань правоохоронної діяльності. Заступник члена Постійної делегації у Парламентській асамблеї Організації з безпеки та співробітництва в Європі.

Алєксєєв Сергій (фото: фейсбук)

Скандали

У ЗМІ з’явилась інформація, що вже народний депутат Сергій Алексєєв вказав заплатити судді апеляційного господарського суду Марині Дідіченко гроші в сумі 5 тисяч доларів США, перерахувавши їх на банківську картку, звісно для того, щоб Марина винесла потрібне рішення. 14 жовтня 2014 року суддя винесла на користь клієнта компанії Алексєєва ПАТ "Укрсоцбанк" позитивне рішення. Сергій Алексєєв і раніше був викритий в "тиску" на суддів і відмиванні грошей.

У центрі Києва в ресторані на Дніпровському узвозі стався конфлікт між депутатами.  Поліція отримала сигнал про бійку і прибула на місце події. Учасниками конфлікту стали депутат Сергій Алексєєв і колишній народний депутат від "Батьківщини" Руслан Богдан. Депутат Алексєєв заявив, що чутки про бійку перебільшені, а в той день, він був на своєму робочому місці в сесійній залі Верховної Ради. Ексдепутат Богдан розповів, що конфлікт виник на ґрунті скасування депутатської недоторканності. Нібито Богдан приводив аргументи на користь скасування недоторканності, а Сергій не хотів голосувати за закон. На запитання про самопочуття Богдан дав зрозуміти, що сутичка була без наслідків, нічого не болить.

Дата публікації: 28.05.2021
Дата останньої зміни: 16.09.2021