Арешонков Володимир

Арешонков Володимир

Народний депутат IX скликання

Арешонков Володимир

Місце народження

Володимир Арешонков народився 17 грудня 1957 року в місті Коростень Житомирської області.

Сім'я

Дружина народного депутата - Маргарита Миколаївна - вона займається підприємницькою діяльністю.

Освіта

  • У 1981 році Володимир Арешонков закінчив Ужгородський державний університет.
  • У 2003 Володимир закінчив Академію державного управління при Президентові України отримавши ступінь магістра.
  • У 2007 році захистив дисертацію, отримавши ступінь кандидата педагогічних наук

Кар'єра

Згідно з офіційною біографією, трудовий шлях політика почався тільки в сорок один рік. Причому Володимир Арешонков займав тільки керівні посади у виконавчій владі в рідному Коростені й Житомирській області.

У 2005 році Володимир очолював інститут післядипломної освіти в Житомирі. З 2016 року викладає в Житомирському державному університеті імені Івана Франка.

Вперше до Верховної Ради Володимир Арешонков спробував пройти у 2006 році. Але Володимир був на двісті двадцять п'ятому номері від Опозиційного блоку "Не так!". Був членом СДПУ (о).

У 2010 році Арешонков з політичною силою "Народна партія" обраний депутатом Житомирської обласної ради.

У 2014 році Володимир Арешонков став народним депутатом Верховної Ради VIII скликання, по шістдесят четвертому мажоритарному округу в якості кандидата від "Блоку Петра Порошенка". Заступник регламентного комітету.

За час роботи в парламенті Володимир Арешонков зробив сотню шістдесят три депутатські запити, взяв участь у створенні ста сімдесяти восьми законопроєктів і сімдесят п'ять разів виступив у Верховній Раді.

У липні 2019 року його вдруге балотувався в парламентарії по шістдесят четвертому мажоритарному округу. На цей раз, як самовисуванець. За нього віддали свої голоси двадцять сім з половиною відсотків голосів.

Декларація

У декларації Володимир Арешонков вказав нерухомість в селі Кожухівка у нього дві земельні ділянки, загальною площею в три тисячі дев'ятсот квадратних метрів. Там же у народного депутата є і житловий будинок у п'ятдесят три з половиною квадратних метрів. У Коростені у дружини Маргарити є земельна ділянка в майже в шістсот "квадратів", житловий будинок в шістдесят сім "квадратів", квартира в тридцять п'ять квадратів і гараж в дев'ятнадцять "квадратів ".

Володимир Арешонков задекларував також готельний номер в столичному готелі "Київ". Тут він живе під час роботи у Верховній Раді.

Автомобілів або іншого цінного рухомого майна у парламентарія немає.

Банківських рахунків, згідно з декларацією, у Володимира Арешонкова немає. Готівковими коштами у нього є чотириста двадцять тисяч гривень. У його дружини - сім тисяч доларів.
Дата публікації: 22.08.2021
Дата останньої зміни: 16.09.2021