Бурміч Анатолій

Бурміч Анатолій

Народний депутат Верховної Ради України IX скликання від "Опозиційної платформи - За життя"

Всі новини

Бурміч Анатолій - проросійський український політик, працівник Служби безпеки України.

Місце народження

Анатолій Бурміч народився 13 серпня 1962 року.

Освіта

Анатолій Бурміч запевняв, що має вищу освіту.

Родина

  • Дядько Анатолія Бурміча - Анатолій Бєляєв, який був начальником управління СБУ по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю з листопада 1994 до лютого 1998 року.
  • Анатолій одружений на Світлані 1996 року народження, яка займається бізнесом.

Кар’єра

У відкритих джерелах досить обмежена інформація стосовно усього, що відноситься до Анатолія Бурміча, як і про багатьох хто працював у Службі безпеки України.

Відомо, що у 2002 році Бурміч обіймав посаду заступника начальника управління СБУ в Кропивницький області.

У 2004 році Анатолій став першим заступником начальника головного управління СБУ по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю, саме там, де раніше працював його рідний дядько.

У березні 2004 року Анатолія Бурміча обрали першим заступником голови Комісії Організації Об'єднаних Націй з наркотичних засобів на засіданні 47-ї сесії Комісії ООН з наркотичних засобів у Відні. На цьому засіданні Бурміч очолював українську делегацію, до якої входили представники СБУ, МВС і МЗС.

На парламентських виборах у 2019 році Анатолія Бурміча обрали депутатом ВРУ IX скликання від партії "Опозиційна платформа - За життя" номером 20 у списку. Член Комітету Верховної Ради з питань антикорупційної політики.

У Верховній Раді Бурміч займався лише тим, що 20 серпня 2020 року був одним з ініціатором подання до Конституційного Суду щодо відповідності Конституції низки положень антикорупційного законодавства, тепер скасовується відповідальність за неправдиве декларування та саме електронне декларування.

Бурміч Анатолій (фото: сайт ОПЗЖ)

Бізнес

Бурміч Анатолій співвласник декількох фірм: 

  • будівельна фірма "Перстіж-кепітал", яка діє донині та займається діяльністю з управління активами;
  • компанія "Нью Кепітал", яка торгує харчовими продуктами’, зокрема – молюсками та ракоподібними;
  • Анатолій керівник ТОВ "Гостинний берег", яка займається посередництвом в торгівлі товарами широкого вжитку і гуртової торгівлі до готельного і ресторанного бізнесу, організації будівництва та оренди приміщень;
  • Бурміч кінцевий бенефіціар ТОВ "Агнета", що торгує товарами широкого асортименту, інші види допоміжного обслуговування господарської діяльності, неспеціалізована гуртова торгівля, ресторани та послуги з доставляння харчових продуктів

Дружина Бурміч Світлана співвласниця пекарні "Добриня хліб", яка знаходиться під Києвом.

Бурміч Анатолій (фото: сайт ОПЗЖ)

Скандали

Анатолій Бурміч зробив гучну заяву в ефірі каналу "112 Україна", проросійський канал, що належить куму Путіна Віктору Медведчуку, але офіційно його соратнику Тарасу Козаку та який зараз заборонений в Україні: Анатолій член Комітету Верховної Ради з питань антикорупційної політики та він стверджував, що на прийняття рішень комітету, по суті, впливають телефонні дзвінки "згори". І це, на думку нардепа, - "підтвердження зовнішнього управління" і "приниження депутатів і всієї ВР".

Дата публікації: 23.05.2021
Дата останньої зміни: 16.09.2021