Дубінський Олександр

Дубінський Олександр

Народний депутат від партії "Слуга народу"

Всі новини

Олександр Дубінський став відомий широкій публіці задовго до старту своєї політичної кар'єри. Успішний журналіст одного з найбільших каналів в 2019 році несподівано вийшов на політичну арену і став чи не найбільш медійною і авторитетною особою "Слуги народу".

Місце народження

Дубинський Олександр народився 18 квітня 1981 року в м. Київ, УРСР.

Освіта

Точних даних про роки отримання освіти у Олександра Дубинського в біографії немає. Зазначено, що після школи він навчався в технікумі податкової академії. Також, за словами самого політика, він здобув дві вищих освіти:

 • Інститут харчових технологій (бухгалтер),
 • КПІ (інженер-електрик).

Офіційного підтвердження отримання дипломів у відкритих джерелах інформації немає.

Родина

 • Мати - Алла Березовська.
 • Батько - Анатолій Дубінський.
 • Екс-дружина - Леся Цибко.

У Олександра Дубінського немає дітей, принаймні офіційно визнаних.

Коротка біографія

Олександр Анатолійович Дубинський народився 18 квітня 1981 року в Києві. Точних даних про діяльність його батьків немає. Після школи Олександр вступив до технікуму податкової академії, але чи закінчив його - невідомо. І подібних темних плям в біографії Олександра Дубінського вдосталь.

У статті про Олександра Дубінського в Вікіпедії вказано ще дві вищі освіти, але підтвердження цієї інформації також немає. В силу досить молодого віку багатим кар'єрним стажем Дубинський не володіє. На початку 2000-х він працював реалізатором на київському радіоринку. Потім поступово став підприємцем і власником мережі магазинів електроніки на тому ж радіоринку. З настанням Помаранчевої Революції Дубинському довелося згорнути свою діяльність. Замість цього, в 2004 році він почав кар'єру журналіста.

 • У 2004 році працював в газеті "Економічні вісті".
 • У 2009 році перейшов в англомовну газету Kyiv Daily.
 • Одночасно працював хронікером у телешоу Савіка Шустера.
 • У 2010 році Дубінського влаштувався на канал 1+1. Спочатку він обіймав посаду редактора і креативного директора, потім, з 2014 року почав працювати телеведучим програми "Гроші", змінивши на посаді Жана Новосельцева, який пішов з каналу через сепаратистські погляди.

Активної участі в Революції Гідності Олександр Дубинський не брав. Зате в останні роки він став чи не найбільш популярним політичним блогером України. У Олександра Дубінського інстаграм і Youtube-канали збирають тисячі підписників.

Політична кар'єра

Зачатки політичної кар'єри Дубінського можна угледіти ще в його журналістському минулому. У 2007-2009 роках його неодноразово визнавали найкращим оглядачем і журналістом в сфері фінансів, банківської справи та економіки.

Але у велику політику у Дубінського Олександра Анатолійовича біографія зайшла тільки в 2019 році. Цілком закономірно, що, будучи співробітником каналу 1+1, він підтримував політсилу "Слуга Народу" і працював над проєктом президента Зеленського.

У 2019 пройшов за мажоритарними списками до Верховної Ради від партії "Слуга Народу". Є головою Київської обласної партійної організації. У списки партії потрапив, нібито, випадково.

Особливими заслугами в роботі народним депутатом Дубінський поки не може похвалитися. Зате він явно один з найбільш медійних і скандальних персонажів Верховної Ради IX скликання.

Скандали, пов'язані з Олександром Дубінським

На Олександра Дубінського компромату предостатньо. І він не тільки пов'язаний з його поточної політичної кар'єрою.

 • Є інформація, що старт підприємницької кар'єри Дубинського був зовсім не з посади реалізатора. Він займався перепродажем крадених телефонів реалізаторам київського радіоринку.
 • Свою мережу магазинів в 2004 Дубинський прикрив зовсім не через прагнення стати журналістом. З приходом до влади ставлеників Ющенка платити мзду податковим органам стало неможливо, і всі порушення Дубинського-підприємця стали очевидними.
 • Олександр Дубинський одружений (за останніми даними - в розлученні) на Лесі Цибко. Подружжя разом з матір'ю Олександра володіють скромним майном: 20 квартирами в столиці і 20+ елітними авто. Скандальним мемом став вислів Дубинського на питання журналістів з приводу наявності у його матері дорогої моделі Maseratti. Політик сказав, що його мама просто любить швидкість. Додатково питання викликає інформація, подана Дубинським, нібито три авто і дві квартири йому подарувала саме мама. До того ж офіційний дохід політик декларує ну дуже скромний.
 • Дубинський - затятий опонент Порошенко і його соратників. За його словами, в ВР він пішов тільки, щоб не дати пройти в нардепи Ігорю Кононенку, найближчому соратникові п'ятого Президента України.
 • У незалежних ЗМІ Дубинського часто називають "Голосом Ігоря Коломойського".
 • Дубинський дозволяє собі неприємні висловлювання на адресу політичних опонентів. У річницю визволення концтабору Освенцим, яка збіглася з датою проведення з'їзду партії Петра Порошенка в соціальних медіа Дубинського з'явився пост про те, що у нього був шанс пустити газ в приміщення, де проводився з'їзд.
 • У розслідуванні Bihus.Info є докази того, що саме Олександр Дубінський організував створення фейку про роботу повій під час Євромайдану.
 • 11 січня Міністерство фінансів США внесло Олександра Дубінського до санкційних списків за втручання у вибори в США.

Олександр Дубинський, як і левова частка молодих політиків "Слуги народу", має каламутну і суперечливу біографію, брак досвіду і відверто скандальне реноме. Цей діяч поки не зробив нічого корисного для українського народу, але його самопіар може сміливо увійти в підручники з маркетингу та піар-технологіями.

Дата публікації: 09.10.2020
Дата останньої зміни: 13.01.2021
1