Горват Роберт

Горват Роберт

Народний депутат України IX скликання

Горват Роберт - український політик, народний депутат VIII і IX скликання.

Місце народження

Роберт Горват народився 17 лютого 1969 року в селі Тур'ї Ремети, Перечинського району, Закарпатської області.

Сім'я

  • Дружину Роберта Горвата звуть Ольга.
  • У подружжя є донька Агнеса.

Освіта

У 2009 році Роберт Горват закінчив Ужгородський навчальний центр Київського національного торговельно-економічного університету й отримав повну вищу освіту за спеціальністю "Облік і аудит".

Кар'єра

Про кар'єрний шлях Роберта Говарта мало що відомо.

Роберт Говарт був генеральним директором в ТОВ "Нова справа Ужгород", а також директором в ТОВ "А.В.П.", директор в ТОВ "Дастор-Ужгород".

На парламентських виборах 2014 Роберт Говарта балотувався по одномандатному виборчому округу №68 від "Блоку Петра Порошенка", пройшов у Верховну Раду України VIII скликання, набравши 21.58% голосів виборців.

У 2019 Роберта знову обрали народним депутатом до Верховної Ради IX скликання як безпартійний самовисуванець по 68 округу (Закарпатська область). Позафракційний. Член Комітету з питань фінансів, податкової та митної політики.

Співголова групи з міжпарламентських зв'язків з Чеською Республікою.

Декларація

Згідно з декларацією, у Роберта Горвата у власності дві земельні ділянки в рідному селі. Має він і квартиру в Ужгороді, ще одна записана на доньку. У Києві проживає в готельному номері загальною площею 35 кв. м.

Автопарк родини Горват складається з чотирьох автомобілів. У 2017 році дочка народного депутата придбала Škoda Octavia за 125 тисяч гривень. Їй же належать 10% корпоративних прав на "Дастор-Ужгород". У грошовому еквіваленті ця сума дорівнює майже 3,5 мільйонам гривень.

Зарплата Роберта Горвата у 2017 році склала 240 тисяч гривень. Ще 480 тисяч він отримав в якості різних компенсацій, пов'язаних з виконанням депутатських повноважень. Дружині заняття бізнесом принесло півтора мільйона гривень, дочки - майже мільйон гривень.

Готівковими коштами у політика мільйон гривень, 51,6 тисячі євро і 22 тисячі євро, у дочки - 650 тисяч гривень.

Скандали

Попри те, що Роберт Горват прийшов в парламент з бізнесу, він не може самостійно оплатити проживання в номері готелю "Київ". На це з державного бюджету парламентарій у 2017 році отримав 191 тисячу гривень.

Дата публікації: 25.08.2021
Дата останньої зміни: 16.09.2021