Макогон Сергій

Макогон Сергій

Генеральний директор ТОВ "Оператор ГТС України"

Сергій Макогон - генеральний директор товариства "Оператор газотранспортної системи України" (ОГТСУ). Очолює ОГТСУ з травня 2019 року.

Народився у 1976 році.

Освіта і кар'єра

Сергій Макогон здобув вищу інженерну освіту в Національному технічному університеті України "КПІ"(1999) за напрямком прикладна математика. В 2005 році отримав ступінь магістра з бізнес адміністрування в California State Polytechnic University (США), а в 2019 році – сертифікат з корпоративного управління від Ukrainian Corporate Governance Academy.

Під час навчання в США почав будувати кар’єру в сфері бізнес-консалтингу та аудиту – спершу в компанії Morgan Stanley (Нью-Йорк), а з вересня 2005 року – в Deloitte (Київ). З 2007 по 2014 роки працював на керівних посадах в Microsoft Ukraine.

Сергій Макогон (Фото: Фейсбук)

В травні 2014 року перейшов до НАК "Нафтогаз України", де займався реформуванням нафтогазового комплексу та створенням ринку газу в Україні.

З 2015 по 2019 роки на керівних посадах в АТ "Укртрансгаз" (Група Нафтогаз) відповідав за створення довгострокової стратегії розвитку ГТС України, ініціював розробку та впровадження нових Кодексу ГТС та Кодексу ПСГ, запустив нові послуги  "митний склад" та short-haul, щоб зробити українські ГТС та ПСГ більш привабливими для міжнародних компаній.

Бувши генеральним директором ТОВ "Оператор ГТС України", пан Макогон продовжує впроваджувати найкращі практики та міжнародні стандарти для повної інтеграції ГТС України в європейську газотранспортну систему. Саме під керівництвом Сергія Макогона було успішно завершено відокремлення ТОВ "Оператор ГТС України" від вертикально інтегрованої компанії НАК "Нафтогаз України" та створено сертифікованого відповідно до законодавства ЄС оператора ГТС України, який з 1 січня 2020 року розпочав свою незалежну діяльність.

Сергій Макогон (Фото: Фейсбук)

За даними Youcontrol, Макогон також є співзасновником науково-виробничого підприємства "Гамма" (Київ), який раніше був співзасновником Саратського автопідприємства (Одеська область).

Сергій Макогон не розкриває інформацію про свої доходи та сім'ю.

Сергій Макогон (Фото: Фейсбук)

Нагороди

24 серпня 2020 року згідно з Указом Президента України був нагороджений орденом "За заслуги" ІІІ ступеня.

Соцмережі

Сергій Макогон у Фейбуці.

Дата публікації: 06.06.2022
Дата останньої зміни: 06.06.2022
1