Прилепа Богдан

Прилепа Богдан

Бізнесмен-новатор, фахівець в галузі інтернет-маркетингу, ІТ, веброзробок, провідний експерт по блокчейну

Всі новини

Текст і фотографії в цьому матеріалі розміщені на умовах ліцензії Creative Commons із зазначенням авторства 4.0 міжнародна

Прилепа Богдан – відомий фахівець блокчейн-технологій, один із розробників форку нового покоління Bitcoin Ultimatum, CTO, співзасновник ІТ-компанії Prof-it Blockchain, та медіахолдингу Parlament Media Group.

Місце народження

Народився 23 жовтня 1992 року в місті Дніпропетровськ (нині – Дніпро)

Освіта

  • 2010 – 2014 рік – навчався в Національному університеті ДПС України (нині - Університет державної фіскальної служби України), Київська область, місто Ірпінь. Магістр права.

Родина

  • Батько – Прилепа Олександр Михайлович, 1959 року народження;
  • Мати - Прилепа Валентина Іванівна, 1948 року народження;
  • Дружина – Прилепа Ольга Олександрівна, 1993 року народження;
  • Виховують сина Олександра, 2018 року народження.

Професійна діяльність

У 2010 році Богдан закінчив у рідному місті класичну гімназію № 136, де він відзначився цікавістю до історії і навіть захистив наукову роботу "Юзеф Пілсудський: інтриган чи видатний лідер" у Малій академії наук.

Богдан вступив в Національний університет державної податкової служби України, один з найпрестижніших вишів країни. У 2011 році він опублікував роботу з історії української культури "Історія християнських звичаїв і обрядів древньої Русі – народне надбання". Але ще з часів навчання в гімназії Прилепа цікавився сучасними технологічні досягнення, ІТ-розробки, новітні методи зберігання та розповсюдження інформації. Він продовжував здобувати диплом юриста, а паралельно вивчав сучасні методи ефективного ведення бізнесу, найперспективніші напрями інновацій, виникнення та розвиток криптовалют, тощо.

Ще до закінчення університету в 2013 році Прилепа стає співзасновником і керівником диджитал-агенції "Sarafan Co". Компанія функціонувала до 2015 року і спеціалізувалась на створенні вебсервісів та мобільних додатків, офлайн маркетингу та виготовленню рекламних відеороликів. Крім того, фахівці агенції надавали послуги у розробці маркетингової стратегії, просуванню бренду, формуванню управлінської структури, тощо.

Згодом Богдан Прилепа став співзасновником і директором по маркетингу компанії Prof-it, що визначала себе як структура, здатна надати клієнтам унікальні рішення будь-якого рівня складності. Ключовою спеціалізацією компанії є розробка систем автоматизації бізнес-процесів та рішень для фінансових компаній. Крім того, ІТ-підприємство розробляє веб та мобільні сторінки, мобільні програми та програмне забезпечення. Богдан Прилепа працює не лише над маркетинговою стратегією, але й опікується впровадженням інноваційних рішень в галузі оптимізації робочого часу та підвищення ефективності працівників компанії. Завдяки таким рішенням, продукція компанії постійно завойовує довіру клієнтів і стає однією з кращих на ринку.

У 2015-2017 роках Прилепа співзасновник та виконавчий директор в MLCI Inc. Це була унікальна краудінвестиційна платформа нового покоління, справжня система народного фінансування, що дозволяла ефективно інвестувати у перспективні стартапи та інноваційні компанії. Виконавчий директор відповідав за формування унікальної пропозиції компанії, моделі монетизації і просування бренду.

Богдан Прилепа

Богдан Прилепа все більше цікавиться розробками в галузі технології блокчейн, проблемами обігу криптовалют і з часом вважається одним із визнаних фахівців в цій сфері.

З 2018 з нині Богдан є CTO в Coinsbit - інноваційної трейдингової криптовалютної екосистеми. Основними перевагами платформи можна назвати нову систему безпеки, фаєрволи та зберігання активів на холодних гаманцях, безпечну покупку і продаж через OTC сервіс, а найвигідніші котирування з біржових заявок доступні в один клік. Також на платформі біржі Coinsbit створений перший у світі інтернет-магазин для покупки товарів за криптовалюту з будь-якої точки світу.

У 2018 році Богдан Прилепа відвідав Одесу, де в Національному політехнічному університеті взяв участь в зустрічі Марка Гінзбурга зі студентами та викладачами. Марк Гінзбург – мільярдер, бізнесмен-новатор, активний пропагандист блокчейну. Тема його лекції перед студентами була "Технологія блокчейн – глобалізація і можливості. Минуле, сучасне, майбутнє". Богдан Прилепа також виступав перед майбутніми інженерами. Тема його доповіді "Застосування блокчейн технологій – досвід провідної компанії в сфері розробки блокчейн-рішень".

У 2019-2020 роках статті українського фахівця регулярно з’являються в авторитетних спеціалізованих виданнях. Сайт "Nulltx.com" вмістив інтерв’ю з Богданом Прилепою щодо ринку децентралізованих фінансів і про переваги форку Bitcoin Ultimatum, що розроблявся його командою над базовою версією Біткойн. TechBullion.com - видання про новини FinTech – розмістило аналітичний матеріал Прилепи про перспективи криптовалюти у 2021 році.

У квітні 2020 року Богдан Прилепа виступив на конференції "Цифрове середньовіччя", де вказав на заходи, які можуть вжити криптовалютні біржі для стабілізації ситуації в нинішніх умовах, і розповів про переваги, які в умовах кризи і пандемії повинна використати криптовалюта.

Значним досягненням в роботі компанії Prof-it стало створення блокчейну BTCU. Це біткойн-форк нового покоління, що має суттєві переваги над попередньою версією. Деякі з переваг - збільшена пропускна здатність блокчейну зі швидкістю 200 транзакцій в секунду і можливістю масштабування до 10000 транзакцій в секунду, також дозволені приватні транзакції всередині мережі, що сприятиме анонімності переводів.

У листопаді 2021 року українські IT-бізнесмени Микола Удянський та Богдан Прилепа представили нову українську криптовалютну біржу Qmall. Ця біржа повністю регульована Мінцифрою і Нацбанком.

2022 - Удянський та Прилепа працюють нас створенням метавсесвіту на базі криптобіржі Qmall.

Дата публікації: 16.02.2021
Дата останньої зміни: 03.02.2022