Слобоженко Олександр

Слобоженко Олександр

Український підприємець, засновник однієї з найкращих арбітражних команд на теренах СНД Traffic Devils.

Всі новини

Місце народження

Село Білогородка (Київська область).

Дата народження

3 серпня 1998 року

Освіта

  • Гімназія "Академія";
  • Білогородський заклад загальної середньої освіти №1;
  • Київський коледж зв'язку – факультет РПО (розробка програмного забезпечення).

Сімейний стан

Чи не одружений, дітей немає.

Дитинство та вибір життєвого шляху

Олександр ріс у звичайній сім'ї роботяг. Бабуся – вчителька, дідусь – будівельник, мама – косметолог, батька поряд не було. Він згадує, що у дитинстві був дуже активним, проводив багато часу з друзями, ніколи не був тихонем.

Добре знав математику, додатково займався нею протягом семи років і не виключає, що саме це допомогло йому сформувати спосіб мислення та зараз допомагає у розвитку бізнесу.

Дуже рано почав працювати: з шостого класу підробляв помічником будівельника, але зрозумів, що це шкодить здоров'ю. Потім працював у поліграфії та промоутером, роздавав рекламні листівки.

Приблизно в 10 років у Сашка з'явився комп'ютер і почав шукати способи заробітку в інтернеті.

Кар'єра

З 11 років почав працювати онлайн. На той час ще не було такої професії, як SMM-фахівець, але можливості роботи в соціальних мережах були і Сашко займався розвитком пабликів, чатів.

У 12-13 років став пробувати себе у ніші e-commerce. Навчався рекламі самостійно, постійно шукав шляхи для розвитку та вдосконалення своїх навичок. Так він зміг заробити перші кілька тисяч доларів та одразу купив собі мотоцикл, про який мріяв.

У 2016 році потрапив до оточення, в якому вперше почув про арбітраж трафіку. Інформації про цю сферу мало, практикуючі фахівці не розкривали своїх секретів успіху. Сашко став самостійно, разом зі своїм другом і зараз колегою, більше дізнаватися про цю нішу, збирати інформацію по крихтах. Згодом організував невелику команду, яка працювала разом із ним.

У листопаді 2019 року заснував власну медіабаїнгову компанію Traffic Devils. У перші півроку вона працювала на збиток і Сашко замислювався про її закриття. Але у червні 2020 року він знайшов рішення, яке допомогло зробити прорив, вивести компанію на дохід та активно її масштабувати.

Діяльність компанії Traffic Devils

Компанія займається медіабаїнгом – покупкою трафіку на одному ресурсі та перенаправленням на інший. Зараз компанія має чотири офіси в різних містах.
Основна ніша роботи – гемблінг.

Штат команди налічує понад 250 осіб. Структура компанії складається з відділів фінансів, розробки, продакшену, фармінгу облікових записів для реклами, рекрутингу, баїнгу. У планах на найближче майбутнє – ще більший та активний ріст співробітників та обороту.

Хобі та захоплення

Олександр захоплюється екстремальними видами спорту: мотогонки (майстер спорту, чемпіон України з шосейно-кільцевих мотоперегонів 2018. Цього ж року закінчив професійну кар'єру гонщика), дріфт, сноуборд, сноубайк, страйкбол, баггі.
А також любить водні види розваг: гідробайки, гідроцикли, човни.
Захоплюється спортивними автомобілями та їх тюнінгом.

Інші джерела

Instagram: https://www.instagram.com/alex_slobozhenko/

Нагадаємо, відомий український айтішник Олександр Слобоженко купив собі суперкар Ferrari за 1 млн доларів. Ferrari SF90 Stradale є найпотужнішим і найшвидшим авто з лінійки суперкарів. Автомобіль обійшовся СЕО IT-компанії Traffic Devils понад 900 тисяч доларів.

Також власник Traffic Devils Слобоженко закликав долучитися до боротьби в інформаційному полі. Слобоженко закликав своїх колег приєднатися до боротьби в інформаційному полі під час війни із Росією.

Дата публікації: 27.02.2022
Дата останньої зміни: 27.02.2022