90% українців підтримує удари по росії - соцопитування

Українці хочуть, аби росіяни відчули те саме, що й наші співвітчизники
90% українців підтримує удари по росії - соцопитування
Запуск ракети Фото: facebook.com/GeneralStaff.ua
24 Лютого 2023, 12:23
читать на русском

90% українців вважають, що необхідно завдавати ударів по території Росії.

Про це свідчать результати опитування, яке провів Київський міжнародний інститут соціології (КМІС).

"Водночас є певна відмінність у поглядах, які саме об’єкти потрібно вражати ударами: 38% вважають, що завдавати удари необхідно лише по військових об’єктах і майже стільки ж (39%) говорять про військові об’єкти та об’єкти енергетичної інфраструктури. Крім цього, 13% респондентів вважають, що удари мають завдаватися по взагалі всіх об’єктах, у тому числі по населенню, як це робить сама Росія", - мовиться в опитуванні.

Лише 7% респондентів, як зазначається, не підтримують завдання ударів по Росії.

Опитано 2 тис. 002 респонденти, що мешкають у всіх регіонах України (крім АР Крим). Опитування проводилося з дорослими (у віці 18 років і старше) громадянами України, які на момент опитування проживали на території України (у межах, які контролювалися владою України до 24 лютого 2022 року). До вибірки не включалися жителі територій, які тимчасово не контролювалися владою України до 24 лютого 2022 року (АР Крим, м. Севастополь, окремі райони Донецької та Луганської областей), а також опитування не проводилося з громадянами, які виїхали за кордон після 24 лютого 2022 року.

Нагадаємо, одним з прямих наслідків російського вторгнення стало рекордне зростання євроатлантичних настроїв українців, де фіксуються рекордні показники за всю історію країни. У лютому 2023 року 87% підтримують вступ України в Європейський союз, 86% - в НАТО.

Читайте також