900 тисяч за три місяці: В "Укргазбанку" оприлюднили свою версію зарплат іноземців з наглядової ради

Пер Андерс Фаст і Санела Пашіч з дати вступу на посаду не відвідували Україну у статусі членів наглядової ради
Важливо
900 тисяч за три місяці: В "Укргазбанку" оприлюднили свою версію зарплат іноземців з наглядової ради
укргазбанк
31 Серпня 2023, 18:32

Фіксована винагорода кожного з членів наглядової ради "Укргазбанку" у тому числі іноземних становить 365 686,00 грн в місяць. За перші три місяці роботи члени наглядової ради Санела Пашіч отримала винагороду у розмірі 903 085,43 грн, а Пер Андерс Фаст - 769 530,54 грн.

Про це йдеться у відповіді пресслужби державного банку у відповідь на запит видання РБК-Україна.

В пресслужбі зазначають, що відповідно до українського законодавства умови оплати послуг членів наглядових рад встановлюються загальними зборами акціонерів банку. Вони відбулись в лютому 2023 року.

Окрім винагороди вони також отримують додаткові нарахування.

"Також, відповідно до основних умов договорів членам наглядової ради виплачується додаткова винагорода за виконання членом Наглядової ради функцій голови наглядової ради банку (20% нарахованої фіксованої винагороди) та за участь члена наглядової ради у роботі комітету наглядової ради (10% нарахованої фіксованої винагороди", - йдеться у відповіді банку.

Також в пресслужбі повідомили, що члени наглядової ради банку Пер Андерс Фаст і Санела Пашіч з дати вступу на посаду не відвідували Україну у статусі членів наглядової ради.

"Пер Андерс Фаст і Санела Пашіч виконують свої функції шляхом участі в засіданнях наглядової ради, роботі комітетів, проведення робочих зустрічей. Засідання наглядової ради та її комітетів проводяться з використанням засобів електронного зв’язку (відеоконференція)", - йдеться у офіційні позиції.

Нагадаємо, у мережі з`явилася інформація. що члени наглядової ради збиткового Укргазбанку Санела Пашич та Фаст Пер Андерс за перші 8 місяців роботи отримали заробітну платню у розмірі два мільйони гривень. Іноземні члени Наглядової Ради не проживають на території України та працюють лише один раз на місяць.

Іноземні члени наглядової ради Укргазбанку зупиняються в 5 зірковому готелі, який обладнаний одним з найкращих бомбосховищ столиці. Під час повітряної тривоги в бомбосховищі можна поспати на зручних ліжках та замовити свіжий круасан й запашну каву.