Американці запустили ракету Antares, яку розробляли спільно з українцями

Це результат спільної українсько-американської роботи
Американці запустили ракету Antares, яку розробляли спільно з українцями
Фото: Посольство України в США
3 Жовтня, 18:23 561
читать на русском

Україна підтверджує свій статус надійного партнера США у галузі дослідження космосу.

Про це повідомили в Посольстві України в США.

Сьогодні доказом цьому став черговий запуск ракети-носія "Антарес" - проєкт, над яким вже декілька років спільно працюють американські та українські космічні підприємства.

Посол України у США Володимир Єльченко був запрошений відвідати запуск "Антареса" на космодромі "Уоллопс Айленд" (шт. Вірджинія, США), - додала пресслужба.

Цікаво, що цього року підготовка ракети, до запуску, яка завжди відбувається в США, супроводжувалася додатковими викликами через пандемію COVID-19 і обмеження міжнародних поїздок. У квітні Посольство активно допомагало американській компанії "Нортроп Грумман" організувати окремий спеціальний рейс, щоб доставити з України до США команду фахівців з українських космічних підприємств, без участі яких запустити "Антарес" за графіком було б не можливо. Адже головна конструкція першої ступені, яка виводить ракету на орбіту, розроблена конструкторським бюро "Південне" та виготовляється на "Південному машинобудівному заводі ім. Макарова" у співпраці з низкою українських компаній.

І от сьогодні ми побачили практичний результат спільної українсько-американської роботи – за допомогою ракети-носія "Антарес" модуль "Сігнус" вчергове доправив важливий вантаж до Міжнародної космічної станції (МКС).

Україна підтверджує свій статус надійного партнера США у галузі дослідження космосу.Сьогодні доказом цьому став...

Gepostet von Embassy of Ukraine in the USA / Посольство України в США am Freitag, 2. Oktober 2020

Нагадаємо, що Сенат Сполучених Штатів має найближчим часом затвердити кандидатуру нового посла США в Україні Кита Дейтона. До кінця жовтня він прибуде в Київ.