Антонівський міст – ключова вразливість росіян на Херсонщині, - розвідка Британії

Міст - це один із двох пунктів перетину через Дніпро у регіоні
Антонівський міст – ключова вразливість росіян на Херсонщині, - розвідка Британії
Антонівський міст / Фото: Фото: Yonik.me
20 Липня 2022, 20:54
читать на русском

Антонівський міст – ключова вразливість росіян на Херсонщині. А контроль над переправами через Дніпро може стати основним фактором для результату бойових дій у Херсонській області.

Про це йдеться у щоденному звіті британської розвідки у Twitter.

Зазначається, що 19 липня окупаційна влада Херсона повідомила про те, що сили оборони України завдали удару по Антонівському мосту через Дніпро.

Повідомлення у соціальних мережах показали очевидні бойові пошкодження проїжджої частини мосту. Цілком імовірно, що міст можна буде використовувати, але це ключова вразливість для російських сил, - йдеться у повідомленні.

Так, міст - це один із двох пунктів перетину через Дніпро, за якими росія може постачати або відводити свої війська на території, яку вона окупувала на захід від річки.

Херсон, який входить у цю зону, має політичне та символічне значення для РФ. Нижня течія Дніпра є природним бар'єром, ширина водного шляху зазвичай становить близько 1000 м.

Напередодні заступник голови Херсонської обласної ради Юрій Соболевський повідомив, що Антонівський міст був пошкоджений, але залишився придатним до експлуатації.

Нагадаємо, що радник глави Офісу президента Олексій Арестович повідомив, скільки окупантів "топчуться" в Херсонській області.