Безпритульних тварин у Києві лікуватимуть цілодобово

Тварини зможуть розраховувати на допомогу лікарів
Безпритульних тварин у Києві лікуватимуть цілодобово
Безхатні тварини Фото: КМДА

Київська міська лікарня ветеринарної медицини разом із клінікою "4 лапи" та Київським товариством захисту тварин "Щасливий Берег" уклали угоду про співпрацю, завдяки якій безпритульні тварини отримуватимуть екстрену допомогу цілодобово.

Про це повідомила в. о. директорки КП "Київська міська лікарня ветеринарної медицини" Наталя Мазур.

Зазначається, що безпритульні тварини зможуть розраховувати на допомогу навіть у ті години, коли клініки комунального підприємства закриті.

Читайте також

Щодня із 20:00 до 09:00 тварин на лікування прийматиме лікарня "4 лапи", що на вулиці Теодора Драйзера, 8. Це приватна ветеринарна клініка, послуги якої оплачує громадська організація "Щасливий Берег".

У разі, якщо після надання екстреної допомоги тварина потребуватиме подальшого лікування, то зранку ми перевеземо її до себе, отримавши у колег вичерпну інформацію про стан та проведені заходи. Звернутися у вечірній та нічний час до наших партнерів зможуть як опікуни тварин, так і небайдужі громадяни за потреби, – повідомила Мазур.

Угода між сторонами діятиме до 31 грудня 2021 року, однак якщо ініціатива виявиться ефективною, її обов’язково буде продовжено.

Нагадаємо, у жовтні у столиці встановили перший автомат "Япомогабокс" для обміну пластикових пляшок на їжу для безпритульних тварин.

У "Япомогабокс" можна викинути використану пляшку, а потім отримати порцію корму для тварин, які живуть на вулиці.

1