Буданов керуватиме штабом з питань поводження з військовополоненими

Процедура звернень для родичів військовополонених залишається незмінною
Головне
Буданов керуватиме штабом з питань поводження з військовополоненими
Кирило Буданов Фото: скрін з відео https://www.youtube.com/channel/UCfpAVJUrNIdngeiQh0OIScw
31 Травня 2022, 12:54
читать на русском

Начальника ГУР МО України Кирила Буданова призначили головою Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими.

Про це повідомляє Генеральний штаб ЗСУ.

Зазначається, що відповідне рішення ухвалив Кабінет Міністрів України, затвердивши його постановою від 11 березня 2022 р. № 257.

Серед основних завдань Координаційного штабу:

  • сприяння здійсненню заходів, спрямованих на забезпечення виконання міжнародно-правових зобов’язань України з питань поводження з військовополоненими;
  • сприяння координації діяльності центральних та місцевих органів виконавчої влади, інших органів, органів місцевого самоврядування, військових формувань, утворених відповідно до законів, правоохоронних органів та громадських об’єднань з питань поводження з військовополоненими;
  • визначення шляхів і способів розв'язання проблемних питань щодо поводження з військовополоненими.

Повідомляється, що для збору та узагальнення даних про військовополонених, загиблих, зниклих безвісти, незаконно затриманих окупантами, у тому числі – і з-поміж мирного населення з обох сторін воєнних дій в Україні діє Національне інформаційне бюро.

Процедура звернень для родичів військовополонених залишається незмінною. Звернутися на "гарячу лінію" Національного інформаційного бюро можна за коротким номером 1648 або 380 44 287-81-65 (для дзвінків з-за кордону).

1