Двох поранених жінок-військових привезли до шпиталю у Харкові

Жінки отримали поранення на Донбасі, 26 липня
Важливо
Двох поранених жінок-військових привезли до шпиталю у Харкові
Аеромедична евакуація (Фото: ДСНС)
27 Липня 2021, 17:32
читать на русском

До військового госпіталю в Харкові 27 липня з Донеччини привезли двох поранених жінок-військових, одна з них перебуває в тяжкому стані.

Про це повідомив провідний хірург Військово-медичного клінічного центру Північного регіону Сергій Шипілов, передає Укрінформ.

Сьогодні відбулася аеромедична евакуація двох військовослужбовців-жінок, які отримали вогнепальні осколкові поранення вчора на Донеччині. Кваліфікована допомога була надана на етапі військового мобільного госпіталю. У нас проведено додаткове обстеження. Одна жінка у стабільно важкому стані, вона отримала торако-абдомінальне поранення (яке одночасно вражає грудну клітку та черевну порожнину - ред.) з ушкодженням діафрагми, тонкої, товстої кишки, з наявністю металевого осколка в ділянці хребта, - розповів хірург.

Він додав, що торако-абдомінальне поранення має ризики багатьох ускладнень, і наразі дії медиків спрямовані на те, щоб їх уникнути чи мінімізувати. У Харкові 51-річній пораненій вже провели одну етапну операцію, усунули залишки внутрішньої кровотечі, також нейрохірурги планують видалення осколка з хребта. Відомо, що військова перебуває на службі вже понад 5 років.

Друга жінка – в стані середньої важкості. Вона отримала непроникне вогнепальне поранення живота, а також поранення правої кінцівки. Вона отримує консервативне медикаментозне лікування, - повідомив лікар.

За його інформацією, жінці 47 років, у лавах ЗСУ вона півтора року. Обидві поранені родом з Сумщини, служать в одній бригаді за контрактом.

Нагадаємо. вчора на Донеччині бойовики обстрілювали наші позиції із забороненої зброї. Поранено та травмовано загалом семеро українських військових, двох з яких сьогодні і перевезли до Харкова, стан інших п`ятьох - задовільний.

Читайте також

1