“Єдина жінка, яка очолює область”: Зеленський представив нову голову Чернігівської області

Вона обійме посаду замість звільненого указом президента від 13 жовтня Андрія Прокопенка
“Єдина жінка, яка очолює область”: Зеленський представив нову голову Чернігівської області
Фото: з відкритих джерел

Президент України Володимир Зеленський 15 жовтня під час робочого візиту до Чернігівщини представив нову голову Чернігівської обласної державної адміністрації Анну Коваленко.

Про це повідомляє “Радіо Свобода”.

Вона буде єдиною в Україні жінкою, яка очолює область. Я впевнений, що далі все більше і більше жінок ставатимуть головами обласних державних адміністрацій, – сказав Зеленський.

Вона обійме посаду замість звільненого указом президента (досьє Володимира Зеленського) від 13 жовтня Андрія Прокопенка.

Раніше 29-річна Анна Коваленко була заступницею міністра розвитку громад і територій. До цього вона від вересня 2019 року працювала заступницею голови Офісу президента.

Читайте також

Коваленко командувала 39-ю сотнею Самооборони Майдану, була ексрадницею трьох міністрів оборони й міністра інформполітики. Була обрана до парламенту за списком партії “Слуга народу”.

12 вересня Андрій Прокопенко подав заяву про відставку з посади голови Чернігівської ОДА. Основною причиною такого рішення Прокопенко назвав те, що він «фактично позбавлений впливу на кадрову політику та формування складу кандидатів до обласної ради» напередодні призначених на 25 жовтня місцевих виборів.

Андрій Прокопенко був призначений на посаду голови Чернігівської ОДА указом Володимира Зеленського від 31 жовтня 2019 року.

1