Єрмак висловився щодо зриву спецоперації із затримання "вагнерівців"

Керівник Офісу президента України прокоментував заяви у ЗМІ про спецоперацію "вагнерівців"
Єрмак висловився щодо зриву спецоперації із затримання "вагнерівців"
Керівник Офісу президента України (фото: УНІАН)
19 Вересня, 16:36 257
читать на русском

На сайті президента України опублікована інформація про реакцію Єрмака на заяви щодо зриву спецоперації із затримання "вагнерівців".

Керівник Офісу президента України Андрій Єрмак заявив, що "це детективна історія, яка була вигадана від початку до кінця".

"Це детективна історія, яка була вигадана від самого початку до кінця. Взято декілька фактів з реальності, додано художні вигадки – і створилася масштабна історія, яка дійсно вражає", - сказав він.

Він нагадав, що представники відповідних органів, зокрема Служби безпеки та Офісу Генерального прокурора України, вже дали чітку відповідь стосовно того, що відбувалося навколо так званої операції із затримання бойовиків ПВК Вагнера.

Читайте також: Петиція на сайті Ради про створення ТСК у справі «вагнерівців» набрала необхідні 25 тисяч голосів

Нагадаємо, 29 липня в санаторії під Мінськом затримали 33 найманців "ПВК Вагнера".

Однак ніяких звинувачень їм офіційно так і не висунули, а через два тижні 32 з 33 затриманих повернули в Росію.

18 серпня з’явилася інформація про те, що затриманих у липні в Білорусі російських бойовиків насправді планували затримати українські спецслужби. Вони ніби то понад рік вели операцію з розшуку і затримання причетних до злочинів на Донбасі, зокрема до збиття малайзійського Boeing рейсу MH17.

За повідомленнями, бойовикам, які воювали на Донбасі, нібито запропонували "роботу" від імені російської приватної військової компанії, щоб «виманити» їх з Росії. Під запис вони нібито розповідали про свою участь у бойових діях на Донбасі.
Також 18 серпня були оприлюднені записи, автентичність яких наразі перевірити неможливо.

За даними ЗМІ, після доповіді силовиків про спецоперацію Офісу президента, вона була зірвана, ймовірно, через витік інформації.