Єврокомісія запустила онлайн-інструмент для пошуку роботи українцями

Сервіс доступний англійською, українською та російською мовами
Єврокомісія запустила онлайн-інструмент для пошуку роботи українцями
комп’ютер Фото: Рexels
12 Жовтня 2022, 19:36
читать на русском

Єврокомісія запустила новий онлайн-інструмент, який полегшить українцям пошуки роботи в країнах ЄС.

Про це повідомляє Reuters

Новий "EU Talent Pool" (Кадровий резерв ЄС) призначений для спрощеного пошуку роботи в європейських країнах. Користуватися сервісом можуть громадяни України, які опинилися на території Євросоюзу через злочинну повномасштабну російсько-українську війну.

Користувачі "EU Talent Pool" можуть завантажувати свої резюме, які будуть доступні для понад 4 тисяч роботодавців у Європі, що загалом пропонують 3 мільйони вакансій. Переглядати резюме зможуть як державні служби зайнятості, так і приватні агентства зайнятості.

Комісар ЄС з питань зайнятості Ніколас Шмідт заявив, що до пілотного проєкту поки приєдналися п'ять європейських країн, включаючи Польщу, в якій перебуває найбільше українських біженців.

Для роботодавців у ЄС, які, як ми знаємо, стикаються з нестачею робочої сили в багатьох секторах, це може бути важливим ресурсом, на який можна розраховувати, – додав чиновник.

Нагадаємо, Дію Директиви тимчасового захисту, яка надає українцям, які покинули Україну через війну, допомогу і низку прав, продовжили до березня 2024 року.

Читайте також

1