Facebook вводить нові функції: пріорітетні сторінки та друзі

З’явиться нова панель фільтрів
Facebook вводить нові функції: пріорітетні сторінки та друзі
Соцмережа Facebook фото: pexels
1 Квітня 2021, 02:06
читать на русском

Facebook додає нову панель, у якій можна коригувати повідомлення у стрічці та обирати пріоритетні сторінки та друзів.

Про це 31 березня Facebook повідомив у своєму блозі.

Сьогодні ми представляємо новий інструмент, щоб надати вам більше контролю над тим, чим ви ділитесь у стрічці новин та керувати тим, хто може коментувати ваші загальнодоступні публікації, - йдеться в повідомленні.

Нова панель фільтрів Facebook, яка з’явиться у верхній частині стрічки новин, дозволить користувачам легше отримати доступ до інструменту для ранжирування вмісту хронологічно, на відміну від алгоритмічного.

Вибравши фільтр "останнє", користувачі можуть побачити найновіші за часом повідомлення. Новий інструмент пропонує більш доступний спосіб для користувачів перейти на хронологічний порядок стрічки новин Facebook.

Читайте також

Нова панель фільтрів також дозволить користуватися параметром "вибране" в контекстному меню, аби розставити пріоритети щодо публікацій 30 друзів та вибраних сторінок. Такі пріоритетні пости показуватимуться вище в стрічці новин користувача.

Панель фільтрів стрічки новин доступна для користувачів Android і буде доступна в додатку iOS протягом найближчих тижнів.

Також Facebook розширює інформативність блоку "Чому я це бачу?" для надання користувачам більше даних про те, чому пропонується та чи інша інформація у їхній стрічці новин.

Нагадаємо, що компанія Facebook хоче прокласти два нових кабелі по дну Тихого океану, аби покращити інтернет.