Федоров назвав, хто отримає фінансову COVID-допомогу

Допомога надаватиметься одноразово
Важливо
Федоров назвав, хто отримає фінансову COVID-допомогу
Глава Мінцифри Михайло Федоров (фото: УНІАН)
26 Листопада 2020, 09:53
читать на русском
Понад мільйон українців, які зупинили роботу під час карантину, отримають по вісім тисяч гривень фінансової допомоги на порталі та в мобільному застосунку "Дія".

Про це повідомив глава Мінцифри Михайло Федоров на своїй сторінці у Facebook.

За його словами, допомогу отримають працівники або ФОП, якщо її роботодавець має одну з шести категорій класифікації видів економічної діяльності:

  • 47 -  роздрібна торгівля (крім торгівлі автотранспортними засобами та мотоциклами);
  • 55 - тимчасове розміщування;
  • 56 - діяльність із забезпечення стравами та напоями;
  • 59.14 - демонстрація кінофільмів;
  • 90 - діяльність у сфері творчості, мистецтва та розваг;
  • 93 - діяльність у сфері спорту, організування відпочинку та розваг.

Одна з 6 категорій КВЕД має бути заявлена першою у реєстраційних відомостях на 31.10.2020. Загальний обсяг за цим напрямком становитиме 10 млрд гривень, - зазначив Федоров.

Читайте також

Фінансова допомога надаватиметься одноразово.

Програма підтримки за ініціативи президента України прийнята урядом та спрямована на розгляд до Верховної Ради, - додав віцепрем'єр.

Нагадаємо, що кабінет міністрів зупинив до 31 грудня 2021 року  реалізацію постанови про зростання зарплат вчителів на 20-70%. В той час, як очільник МОН Сергій Шкарлет заявив, що, попри необґрунтовані рішення минулої влади та враховуючи економічні труднощі, спричинені заходами боротьби з пандемією коронавірусу, цьогоріч було знайдено можливість збільшити посадові оклади всіх працівників бюджетної сфери, зокрема педагогічних, науково-педагогічних і наукових працівників, з 1 вересня 2020 року на 5,8%.

1