Екссекретар РНБО став новим керівником наглядової ради Укроборонпрому

Він також обіймає посаду першого віцепрезидента НАН України
Екссекретар РНБО став новим керівником наглядової ради Укроборонпрому
Юрій Гусєв (л), Володимир Горбулін (ц) та Валерій Іващенко (п). Фото: facebook.com/Husyev

Новим головою наглядової ради державного концерну "Укроборонпром" обрали академіка Володимира Горбуліна.

Про це повідомив генеральний директор концерну Юрій Гусєв у Facebook.

8 грудня відбулось засідання наглядової ради державного концерну "Укроборонпром", на якому розглянули питання щодо обрання голови наглядової ради, а також укладання контракту з новопризначеним генеральним директором концерну.

Читайте також

До складу наглядової ради входять:

  • Володимир Павлович Горбулін — український політик, учений, державний діяч. Доктор технічних наук (1994), професор (1995), академік Національної академії наук України (1997). Радник президента України (з 1999), директор Національного інституту стратегічних досліджень (2014—2018). 9 жовтня 2020 року переобрано першим віцепрезидентом НАН України.
  • Валерій Володимирович Іващенко — перший заступник Міністра стратегічних галузей промисловості, заступник міністра оборони України у 2007–2009 роках, виконувач обов'язків міністра з 2009 по 2010 рік. Полковник запасу.
  • Ентоні Дж. Тетер - обіймав посаду директора Агентства оборонних дослідницьких проєктів з оборони (DARPA) з 18 червня 2001 р. до 20 лютого 2009 р. На посаді директора доктор Тетер відповідав за управління проєктами Агентства з інноваційними дослідженнями та розробками.

Головою наглядової ради одноголосно обрали Володимира Павловича Горбуліна, який за відповідним рішенням і підписав контракт із Гусєвим.

Важливо реалізувати ефективну реформу Укроборонпрому та забезпечити розвиток ОПК України, - зазначив Горбулін.

Зазначимо, що Горбулін від липня 2000 по грудень 2002 року був голової Державної комісії з питань оборонно-промислового комплексу України, а також керівником і учасником розробки Державної програми розвитку озброєння та військової техніки та Концепції структурної перебудови оборонно-промислового комплексу України.

Від грудня 2002 року — помічник президента України з питань національної безпеки.

Нагадаємо, що Державний концерн "Укроборонпром" припинить своє існування у 2021 році, замість нього будуть створені нові холдингові компанії.

Президент Володимир Зеленський призначив Юрія Гусєва генеральним директором державного концерну "Укроборонпром".

Читайте більше в нашому матеріалі: "Зеленський та армія: що відбувається в Укроборонпромі".